2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Size nazar değiyor bence artık bir okutun kendinizi çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun
Annem de kurşun döktürmeyi teklif etti, çok sağ ol tatlım ya hem hayatımız sarsıldı hem de bebiş için bi süre bu halde bi şey yapamayız çok keyfim kaçık

Teşekkürleer

Canım ben kimyasal geçirirken ya kimyasal ya dış denmişti. Eğer dışsa kürtaj demişti bekletmişti hastanede. Dış gebelik biraz riskli. Kürtaj yapacak olabilirler. İğneyi de bir arkadaşıma yaptılar o da çok acılı oluyormuş aslında

Canım igne suan için daha iyi bizim için tüpünü alabilir demisler ve dr yok yatırıyorlar hic bir şey demiyorlar boyle beklemeside cok kotu sizin kürtajı ve arkadasinizin ignesi nerede yapıldı hangi il hastane

Canım cok detaylı bı durum bu betası kac ıc kanama varmı kan degerlerı kac tansıyon vs bunlar cok onemlı.ıgneyı vurabılmelerı ıcınde durumun derecesı ııcnde bu bılgıler onemlı.ben yasadım gecen sene Allah bıdaha yasatmasın zor bır surec cok.ama hastaneye kımseyı almama bılgı vermeme nedır onu anlayamadım??

Cnm silik Bi çizgi var, acaba t çizgisimi yoksa testin kenarımı orası anlayamadım

Canım igne suan için daha iyi bizim için tüpünü alabilir demisler ve dr yok yatırıyorlar hic bir şey demiyorlar boyle beklemeside cok kotu sizin kürtajı ve arkadasinizin ignesi nerede yapıldı hangi il hastane
Eger içe kanama varsa ıgne yapamazlar allah korusun hayati tehlıkesı var iç kanamaya sebep oluyor.belkıde patladı rüptür oldu o yuzden secenek olan bır durum degıl eger oyle olduysa mecburen amelıyat olması gerekır o yuzden en ıyı cevabı doktoru verecektır sıze bılgı vermeden bısey yapmazlar zaten

Ben doğu görevindeyim canım. Bitlis

Benimde aynı 10 Şubat dikkatini çeken bir belirtin varmı
Canım ben normalde usutmezsem eğer ayağımı regl olduğumu tuvalete gidince anlarım bir belirtim olmaz normalde. İğne ve ilaclardan sanırım kasık batması karın ağrısı bel ağrısı çok yaşadım. Bugün sabah bir karnim ağrıdı sonra hicbirseyim olmadı. 3 test yaptım sabah böyle silik gibi iz çıktı. Son testimi kaseti açtım sudan geçirdim . Geçmedi iz. Dedik heralde birsey yok. Son yumurtlama değerlendirmeden sonra 10. Gun döllenme için de yeterli zaman. Heralde birsey var dedik kan verdik maalesef negatif.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…