2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Senin ki o yüzden mi olmuyor muş
İyi bari sana yaradı 😂😂 benimki geçen ay fazla geldi deyip bu ayki ilaçları sevmemiş😂😂
Benim geçen ay da olmamıştı ilk defa veri girdiğim için herhalde dedim 😂 bu ay ateşim saçma da o kadar bugün yumurtladim dedik uygulamaya hala olmuyordu ilginç gelmişti 😂

Benim geçen ay da olmamıştı ilk defa veri girdiğim için herhalde dedim 😂 bu ay ateşim saçma da o kadar bugün yumurtladim dedik uygulamaya hala olmuyordu ilginç gelmişti 😂
Ben de onu da yaptım şimdi yapmadan önce 15 çizmişti bunu yapınca 14 e kaydırdı. destinesiaa destinesiaa bu opk testine göre uyarlıyor de mi o güne opk pozitif dedik diye çizdi ?

Canım napayım gülme değil de gülümseme diyeyim hoş hatırlamıyorum da hangisine ne dedim ama emoji kıtlığından olsa gerek :KK70:

selam kızlar,hatırlarsanız ikinci kutu klomende çatlatmaya geç kalmışız çatlamaz fazla büyümüş diyip sepetlemişti beni doktor.akşamına kendim iğne alıp yaptım.31 inde yaptım iğneyi bi faydası olmuş mudur bilemem ama yaptığım gün çok ağrım olmuştu inşallah işe yaramıştır.4 gün oldu yapalı.ne zmn test yapmalıyım

selam kızlar,hatırlarsanız ikinci kutu klomende çatlatmaya geç kalmışız çatlamaz fazla büyümüş diyip sepetlemişti beni doktor.akşamına kendim iğne alıp yaptım.31 inde yaptım iğneyi bi faydası olmuş mudur bilemem ama yaptığım gün çok ağrım olmuştu inşallah işe yaramıştır.4 gün oldu yapalı.ne zmn test yapmalıyım
12.gün yap bence

Bence iyi yapmışsın
Benimde 8. gün gibi bişey hala ağrım oluyor ilk günlerde kasık bacak ağrım epey vardı
Yani en garantisi 13 14.günler iğnenin etkisinin kalmayacağı için ama 11 de falan da yakalayan olabiliyor bazılarının daha da erken

X