2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Birliktelikten sonra direkt uyuyorsan enfeksiyon olmuş olabilir. İlişkiden 30-40 dk sonra kalkıp tuvalete gitmelisin enfeksiyon olmaması için
Yok canım bu ay dikkat ettim birkaç gün önce zaten hastanede hemen bir doktora göstermiştim kendimi gerçi asistandı çok hafif akıntım olduğunu söyledi mantar gibi dedi ama fitil kullandım bir problem yok dedi devam edeceğini düşünmüyordum şimdi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ya

D dra21 kuzum aman dıyeyım enfeksıyon baslangıcı olabılır sık ılıskı ve sperm den kaynaklı olabılıyor
Geçen ilişkide biraz zorlamıştım kendimi acaba diyorum bir şey mi oldu bir tariş falan mı yaşadım enfeksiyon içinde ertesi gün hemen doktora gitmiştim büyük bir şey yok dedi fitil kullandım bir tane

Regli oldum

Regli oldum

Bilemedim ki canım ya devam ederse yine doktora git bence tahlil yapsınlar

Günaydın kızlar, bat yarın ama ilacı yeni bıraktığım için çok sonra da olabilir. Dün T Tubam123 canım deyince dayanamadım test aldım ve ne yazık ki negatif hayalet, silik, çok hafif çizgi bile yok ama hayırlısı diyorum, daha yeni başladık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…