2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aynen öyle ben hastalınca ilacsız iyileşemiyorum..bende sorun boğaz..yazda bile soğuk su içmem..hemen şişer boğazım..şimdide doktor sprey sıkmaya bile icaze vermedi..sabaha kadar uyuyamadim ateşten..tam birde aşılama yaparken olduğuna yanıyorum yoksa alıştığım durumlar bu
Bende de öksürük ve nefes darlığı var. İlaç verdi doktor ama içmiyorum.

Ben bu ay domuz gribinden çok etkilendim yumurtam geç çatladı biliyorsun akıntım sürekli oldu ama diğer dönemlerdeki gibi olmadı farklılık vardı aslında bu ay tutmaması çok normal vira çok etkiledi beni çünkü. Kanka senin döngün kısa sürüyor bence bu günleri mutlaka değerlendirir iki güne çatlar diye tahmin ediyorum
Domuz gribimi oldun ?
Nasil bulasiyo?

Bana bir tek parol..birde bende hepsi var ateş bir tek şimdilik bu gün yok..gripten dolayı şiddetli baş ağrıları mahv etdi beni
Benim ki boğaz ağrısıyla geldi geçen ay ama öksürük gitmiyor bir türlü. İlaçlar da beni nasıl etkiler onu bilmiyorum. Millet nasıl hemen hamile kalıyor ben anlamıyorum ya.

Benim ki boğaz ağrısıyla geldi geçen ay ama öksürük gitmiyor bir türlü. İlaçlar da beni nasıl etkiler onu bilmiyorum. Millet nasıl hemen hamile kalıyor ben anlamıyorum ya.
Aşılama yaptığım için ilaç kullanmadım yoksa bundan önce kullanıyordum bu kadar ağrı çekmekden daha iyi

İnfluenza kibar adı. Öğretmenim kapalı ortamda 6 saat sınıfta çocuklarla iç içeyim. Bir tanesi hapşırsa yeter. Öyle yani
Benmkıde mı domuz gribi oldu acaba ya dun gece bı ateslendı kustu zaten tıtrıyo dun gecede cıkıyordu serum fln durdu

Bende acayip öksürük var sesim gitti Allah’ın cezasu mikrop her yerde

Kızlar selamlar benım adet bıttı bugun 9.günüm ama ne ateş olcesım var ne test yapasım var hıcbırı yok suan ıcımde esım hasta ben hastayım cocuk hasta , hevesım yok bısey oldu bana .. 11.12.gun cıvarı yumurtlama gordum gecen ay
Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin inşallah 🙏 bende senin gibiyim bu ay içimden hiç bir şey gelmiyor ovülasyon yapardım yapmıyorum saldım gitti ya sıkıldım takip etmekten yok pik mik çatlama valla 2-3 günde bir ilişki yaparım kısmetse olursa olur ya bıktım çiş takip etmekten bu ay öyle saldım gitti olacağı varsa oluyor zaten sen takip edincede olmuyor

günaydn kızlar kuruma çizgisi falan diyorsunz ya onu nasıl anlıyorsunuz ? adetime 2 gün faln var öylesine yaptm silik bi çizgi çıktı

günaydn kızlar kuruma çizgisi falan diyorsunz ya onu nasıl anlıyorsunuz ? adetime 2 gün faln var öylesine yaptm silik bi çizgi çıktı
Yaptıktan bir kaç saat sonra çıkan çizgiye diyorlar canım pembe değilde gri gibi sadece çizginin izi gibi duruyor

X