2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin inşallah 🙏 bende senin gibiyim bu ay içimden hiç bir şey gelmiyor ovülasyon yapardım yapmıyorum saldım gitti ya sıkıldım takip etmekten yok pik mik çatlama valla 2-3 günde bir ilişki yaparım kısmetse olursa olur ya bıktım çiş takip etmekten bu ay öyle saldım gitti olacağı varsa oluyor zaten sen takip edincede olmuyor
Bende dedim acaba yumurtan çatladı mı naptın vallahi bende böyleyim ya içinden hiç gelmiyor hepimiz aynı mooda döndük demekki

Bende dedim acaba yumurtan çatladı mı naptın vallahi bende böyleyim ya içinden hiç gelmiyor hepimiz aynı mooda döndük demekki
Daha olduğunu düşünmüyorum gelir ama 5-6 gün içinde olur benim artık sık ilişki ama cidden sıkıldım bi gün dolu bir gün boş yapacağım olursa olur zaten olursa da süpriz olur :)

Daha olduğunu düşünmüyorum gelir ama 5-6 gün içinde olur benim artık sık ilişki ama cidden sıkıldım bi gün dolu bir gün boş yapacağım olursa olur zaten olursa da süpriz olur :)
Bendede insan bunalıyor ya benimde boğazlarım ağrıyor hasta grubuna bende kstılıyorum galiba yavaştan😞

Kızlar merhaba benimde bat tarihi değişecek 13 gündür az az kanamam var dün doktora gittim hafif bir enfeksiyon varmış ve hafif yumurta tembelliği dedi biretal duphaston ve gynoflor vajinal tablet verdi bunları 10 gün kullanıcam galiba duphaston bittikten sonra tekrar adet olunuyor ona göre bat güncellerim. Birde bu ilaçları kullanan oldu mu ?

Ben normalde de sürekli yapılan şeyden çok soğurum normal iştede evde de her şeyde ondan çok sıkıldım takipten saldım artık nasipte varsa zaten olur
Havalarında bence etkisi var karamsarlığımızda nisan mayısta bir enerji gelir de biz oralarda inşallah gebe oluruz olmazsak ta sağlık olsun yani aynen öyle nasibimizde varsa eninde sonunda gelecek inşallah çok bekletmez

Havalarında bence etkisi var karamsarlığımızda nisan mayısta bir enerji gelir de biz oralarda inşallah gebe oluruz olmazsak ta sağlık olsun yani aynen öyle nasibimizde varsa eninde sonunda gelecek inşallah çok bekletmez
Amin canım amin inşallah zaten eşim şehir dışına çıktı inş yumurtlama olana kadar gelir

Amin canım amin inşallah zaten eşim şehir dışına çıktı inş yumurtlama olana kadar gelir
Yine nasip işte canım varsa bu ay illa denk gelir 🙏🙏
Benim artık bu ov testlerine güvenim de yavaş yavaş gidiyor bilmiyorum hem stres yapıyor hem de pik gibi gösterse de bazen daha geç çatlıyor bazen çatlamıyor bile valla benim sözüm ona çatlamam 12. gün civarı ama iğne olduğum halde ikitanesi 18.günde hala duruyordj ve testler de artık negatifti kafam karışık yani tek güzel açıklaması , nasip..

Kızlar merhaba benimde bat tarihi değişecek 13 gündür az az kanamam var dün doktora gittim hafif bir enfeksiyon varmış ve hafif yumurta tembelliği dedi biretal duphaston ve gynoflor vajinal tablet verdi bunları 10 gün kullanıcam galiba duphaston bittikten sonra tekrar adet olunuyor ona göre bat güncellerim. Birde bu ilaçları kullanan oldu mu ?
Duphaston u kullanımdım 2 ay. adetimi düzenlesin diye vermişti doktor işe de yaradı 10gün kullandım 12.gün de regl olmuştum.diğer ay da devam etmek istersen 15 gün ara ver tekrar başla demişti doktor.

Ben de bu ay ovülasyon testine ek olarak ateş ölçümünü de takip etmeyi düşünüyorum. Aklımda soğan kürünü uygulamak da var ama adeti getiriyorsa soğan kürü gebeliği engellemez mi daha çok. O kısım kafamı karıştırıyor 😐

Ben de bu ay ovülasyon testine ek olarak ateş ölçümünü de takip etmeyi düşünüyorum. Aklımda soğan kürünü uygulamak da var ama adeti getiriyorsa soğan kürü gebeliği engellemez mi daha çok. O kısım kafamı karıştırıyor 😐
Engelleme değilde ödem söktürücü özelliğinden ötürü tutunma engelleyebilir o yüzden yumurtlamadan sonra bırakmak gerekir
Gebelik olmadığından emin olduğunda içtiğinde adetini getiriyor

X