2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bende zorlandım gerçekten isim seçerken neden düşük yaptığın için isimlerden vazgeçtin. Bende oğlumun adını bir oğlum daha olursa ona koymak istiyorum. Yanlış bir şey mi bu?
Ya ne bılım kuzum bız ısmını en bastan koymustuk.herkes daha bebek bıle yokken ısmıyle seslenıyodu.sonra kaderı gecer fln dıyorlar ya.acıkcası ben oyle batıl bi insan degılımdır hiç ama bu konuda bana mantıklı gelıyor.o yuzden o ısımlerı koymayı dusunmıyoruz sımdı

Of kızlar ya benim bi sorunum var (bitmiyorzatensorunlarım) şimdi ben 20 gün kanama yaşadım 15 günü az 5 günü normal adet gibi dpktora gittiğimde hafif enfeksiyon ve hafif yumurta tembelliği dedi. Antibiyotik fitil kullandım bitti gitti. Şimdi ben ne zaman yumurtlucam acaba 24 ocaktan beri ovü yapıyorum bir kıpırtı yok 26 ocakta baya koyuldu acaba o gece pik olmuş olabilir mi
(28-29-30 ocaktada yaptım onları koymadım silikti)

Eklentiler

• 0F7499C1-311C-4936-B968-C1B868444D48.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 35
Benim eşimin ismi abisinin ismiymiş. 3 4 aylık bebekken ölmüş.onun ismini eşime koymuşlar. Şimdi bizde koyarsak aynısını yapmış olcaz.babasının yaşadığını yaşamış olacak.ne kadar doğru olur bilmiyorum

O sizin kararınız kuzucum ama ben boyle dusunuyorum.aklında guzel ısımler varsa yenı ısımler dusunursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…