2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Diyene bak kız sende isim yok😂😂
Ne bılıyım ben fake ısım koymak hıc aklıma gelmedı🤣 adım seren benım.ilk dolunay barlastı nıckım aslında cocugum olursa koyacagm ısımlerdı sonra düşük olunca o isimlerden vazgecmek zorunda kaldm sonra dusundum ıkı saat Allahm ne yapcam ben kullanıcı adımı dıye ve sonuc bu 🤣🤣🤣🤣çok zorlanmıstım🤣🤣

Ne bılıyım ben fake ısım koymak hıc aklıma gelmedı🤣 adım seren benım.ilk dolunay barlastı nıckım aslında cocugum olursa koyacagm ısımlerdı sonra düşük olunca o isimlerden vazgecmek zorunda kaldm sonra dusundum ıkı saat Allahm ne yapcam ben kullanıcı adımı dıye ve sonuc bu 🤣🤣🤣🤣çok zorlanmıstım🤣🤣
Bende zorlandım gerçekten isim seçerken 😂 neden düşük yaptığın için isimlerden vazgeçtin. Bende oğlumun adını bir oğlum daha olursa ona koymak istiyorum. Yanlış bir şey mi bu?

Canım senin kaçıncı günün iğnede nasılsın nasıl gidiyor test ne zaman yapacaksın
canım 5.gündeyim ben nasıl gittiğine dair bir fikrim yok henüz😂😂 hep kasım ve bacak ağrım var yattığımda hissettiğim değerlendirmeye devam ediyorum işte . Nasip artık🤲
Sen ne durumdasın sen de gün sayıyorsun de mi

X