2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aynen kuzum haberleselim bende bu hafta ovulasyona başlıyacam öyle denicem bakalim
Kuzum ben hepsine küstüm 😂 tahmini yumurtlamam cumartesi gözüküyor bi cuma cumartesi ovülasyon yaparım işte öncesinde yapmıcam herşeyi saldım eşimle yan yana olsaydık onu bile yapmıcaktım

Bu pik gününde ilişki mutlaka olmalı, çatlayınca iş işten geçmiş oluyor. İlişki sonrası bolca havuç ye hemen çatlasın heheh :KK70:
Evde havuç bitti iyi mi😀😀 gece 2-3 gibi olur ilişki artık tutarsa kısmetinden, tutmasa da kısmetinden 😅 Allahım inşallah hayırlısı ile olur🤲🏻

Kuzum ben hepsine küstüm 😂 tahmini yumurtlamam cumartesi gözüküyor bi cuma cumartesi ovülasyon yaparım işte öncesinde yapmıcam herşeyi saldım eşimle yan yana olsaydık onu bile yapmıcaktım
Küsme küsme vardır bunda da bir hayır Rabb'im ne eylerse güzel eyler ansızın beklenmedik anda pıt geliyorlar 🥰🤲 inşallah olucak olucak

Bizler onu beklerken o nerelerde geziyor 😂 hepimizin beklediği superhero sperm 😂😂😂

Papatyamaviss Papatyamaviss senin cefakar vefakar kahraman değil mi bu😂😂 darısı fnd_50 fnd_50 nin başına 😂
Allah iyiliğini versin sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün inşallah 😂😂😂😂😂😂 gezmesi gereken yerde gezmiyor arşa çıkmış mübarek😂

bence vakit kaybetme ben gittim 1 yıl sonra gel dedi bende dedim 1 yıl sonra yurt dışına gideceğim iş için gitmeden halledelim. 8 ay oldu 9a girdik tık yok.
Biliyorum canım üç ay önce gittim doktor üç ay daha deneyin olmazsa gelin dedi üç ay dolmuş olacak işte gideceğim inşallah. Bizim de 8 ay dolmuş oluyor normalde. İlk gebeliğimde de 15 ay sebepsiz olmamıştı

Yok canım eli kulağında asla değil.Bu testi aylardır kullanan biri olarak sana diyorum.max olan diğer taraftan koyu olunca yumurtlama demek.Hatta kontrol amaçlı ateş takibi yap haklı olduğumu anlayacaksın:))
Bak canım eli kulağındaymış demiştim :) pik oldu bugün 17.00 gibi pik gördüm. Dün yakın, eli kulağında derken bunu kastetmiştim. Akıntımdan biliyorum çünkü bugün oldukça yoğun uzayan akıntım vardı. Muhtemelen yarın da çatlar sonra ateşim yükselir.

Eklentiler

• EAD36A7B-741E-42D1-B3A9-EABB1A84FCDD.jpeg
    EAD36A7B-741E-42D1-B3A9-EABB1A84FCDD.jpeg
    199,4 KB · Görüntüleme: 31
  • 0EC6543D-E405-46DF-8F62-E00E916933F9.jpeg
    0EC6543D-E405-46DF-8F62-E00E916933F9.jpeg
    172,7 KB · Görüntüleme: 30
  • E77C3E80-0AC9-4CBB-9915-21088F51A4B7.jpeg
    E77C3E80-0AC9-4CBB-9915-21088F51A4B7.jpeg
    23,2 KB · Görüntüleme: 32
Alakasız bişey söyleyeceğim hiç bebiş alışverişi yapan var mı aranız da 🫣😂😂
Ya eskilerin bir sözü var ya doğmamış bebeğe dön bicilmez diye 😂 ne olur ne olmaz diye diye bişey almak istemiyorum ilk gebeliğim olacak çünkü, olcak mı bilmiyoruz falan. Ama gördükçe nasıl içim gidiyor hamile olsam da şunlardan alsam diye 😂 şimdi herhangi bir şey yapmıyorum olunca da ne olur bilmiyorum artık pozitifi gördüğüm an gözümün kaldığı herşeyi alır mıyım bilmiyorum 😂😂

Ah mıssss ya bırazdaha yukarlardasın o zaman manzarasını sevdiğim burnumun dıregı sızladı , ben erenlerde buyudum , yenigünde doğdum annemler epeydır yenıgunde oturuyor. Kardesımde serdıvanda avmye yakın ☺️
Yaaa benim eşimde oralardan 🙈 biraz daha konuşursak tanıdık çıkıcaz 😂 burdan biriyle tanıştım ablamın arkadaşı çıktı, Sakarya küçük şehir 😂

Cnm bna bilgi verirmisin D dilaraakk
Merhaba ben 4 kez klomen ovitrelle denedim.
5 gün klomen sabah akşam içiyorum
ilaç bittikten 2. Gün kontrole çağırıyoe. Yeterli büyüme görürse çatlatma iğnes veriyor. Eczaden alıyorsunuz. İster siz vurursunuz ister eşiniz. Yada eczanede yada hastanede. Ama çok kücük bir iğnesi var kendiniz rahatlıkla enjekte edebilirsiniz.

X