2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bence yakındır baya koyulaşmış Sıvı almamaya dikkat edip yapınca daha net yorum yapabiliriz

Bence yakındır baya koyulaşmış Sıvı almamaya dikkat edip yapınca daha net yorum yapabiliriz
Umutsuzdum doktorun deidklerinden ötürü, bu yumurtalıkla istesen de hamile kalamazsın zaten yumurtlaman imkansız dedi en son. 2 gündür tutup yapmıştım ama bugün sinirim bozuldu baya da ağrım vardı dedim yine kiste dönüyo herhalde. Hadi dedim yapim öylesine, sonraısnda ben şok. Hiç bu kadar koyuluk beklemiyordum. Allahtan dün değerlendirdik.

Başka doktora gittin mi Geçenlerde bir arkadaşın eşinin değeri de çok düşük diye olmaz demişler ama beslenme ve takviye ile olmuş Seninki de olacak belli ki.hep olumlu düşün bu amaçla ilerle ki olsun

Pik demek yumurtlama yakın demek, ne zaman çatladığı önemli yani silikleştiği bence kuzum iki gün sonra da çatlayabilir piki baz almamak gerek bence. Adet tarihi için.
Bu pik gününde ilişki mutlaka olmalı, çatlayınca iş işten geçmiş oluyor. İlişki sonrası bolca havuç ye hemen çatlasın heheh

Kızlar benim adet ağrılarım başladı
Buyuk ıhtımal regl olcam
Bu ay yaş faktöründen dolayı famera+ovitrelle istıyorum fakat hiçbir bilgim yok

Sanırım 5 gun famera kullanılıyor gunde 1 tane
Peki kullandıktan sonra kaçıncı gun doktora gidiliyor?
Çatlatma iğnesi 1 kez mi vuruluyor?
Kim vuruyor
Kendimiz mi?

Bu işi bilen lütfen beni bilgilendirebılir mi?

Başka doktora gittin mi Geçenlerde bir arkadaşın eşinin değeri de çok düşük diye olmaz demişler ama beslenme ve takviye ile olmuş Seninki de olacak belli ki.hep olumlu düşün bu amaçla ilerle ki olsun
Ay inşallah canım. Bu doktordan önce 2 doktora daha gitmiştim canım. Ama o zaman böyle yumurtalık büyümesi yoktu. Doktorum da bu ay da deneyelim olmazsa mart ayı için başka şeyler düşüneceğiz demişti zaten.

Kocişimi bulsam koşacam da işte, işte gariban zaten akşam geldğinde de yapamayız benim oğluşun uyuması gece 2 2.5 buluyor artık kısmetten öte yol yok
Kız evine yakın biri varsa bırakıver çocuğu olmadı oyun oynasınlar alırsın sonra

Kızlar aranızda arı sütü polen karışıma kullanan olmuşmu?
Onu eşim kullanıyor benim. Erkeklere de faydası varmış diye. Ama kadınlara da varmış bugün denk geldim ben de. Bence kullan, zaten bitkisel doğal şeyler faydalıdır.

Onu eşim kullanıyor benim. Erkeklere de faydası varmış diye. Ama kadınlara da varmış bugün denk geldim ben de. Bence kullan, zaten bitkisel doğal şeyler faydalıdır.
Yok eşim diğil kendim için istiyorum burda biri yazdı onunla hamile kalmış..sitelerine yazdım bir türlü cevab alamadım..denemek istiyorum

O ne demek ya bu yumurtayla olmazmış nasıl bu kadar emin konuşabilir

Kızlar bugün yumurtlama günü olarak gösteriyor takvim ama sanki adet olcak gibi ağrım var karnımda şişti ve sert erken mi adet olcam ki
Yumurtlama gününde de karında şişlik oluşabiliyor ve regle benzer ağrılar olabiliyormuş canım.

Öyle dedi kuzum ya, benim de geçen aydan beri modum düşüktü ister istemez.
bazı şeyler zor olabilir ama kesin bir şekilde olmaz nasıl diyorlar ben anlamıyorum banada bir doktor aynısını demişti hatta burda paylaştım hormonlarımla alakalı moodumuzu düşürmemeye çalışacagız canım olmazsada tedavi olacağız yapcak bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…