2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

interfilite bölümüne gidiyorum bende, zaten adetin 3günü kan tahlileleri istiyecek, eşinden testler bi de hsg isticek ona göre devam ediceksiniz, hangi hastaneye aldın?
Eşim daha yeni gitti sperm testine 1 ay olmadı, Sakaryadayım ben eğitim araştırma hastanesinden aldın

Ben de korktum galiba
Şaka şaka aman dikkat et Allah korusun dönülmez bir sonuca sebep olmasın
inşallah bende ondan korkuyorum, çünki en son kavgamızda biçakla kovalıyordum eşimi, o da hasta sinirlenince tatlı oluyorsun diyip sinirlendiğim şeyleri yapıyor ben de kontrol edemiyorum o duygumu, bilmiyorum valla.. bebek işini falan da saldım, bizim gibi delilerin arasında pekte sağlıklı bir şey olmaz...

Kızlarrr merhabaa tekrardan :)
İğne gününü sayarsam yarın 12. Gün sizce test yapsam mı artık? Varsa çıkar mı??

Bebek konusunu düşünmek için biraz daha toparlanman daha sağlıklı olacaktır. Bir anlık sinirle ömür boyu vicdan azabı yaşamanı düşünmek bile istemiyorum.benim önceki evimde üst kat komşuma doktoru kesinlikle çocuk sahibi olmayacaksın dediği halde bebeği olmuştu.lohusalık etkisiyle yeni doğan çocuğu ağlıyor diye dövmüş.kocası da onu öldüresiye dövmüş. Konu nerelere geldi. Kötü bir örnek verdim özür dilerim ama ciddiye almanı isterim. Bir şekilde kontrolü tedavisi vardır

korkunc

Kızlar selam malum benim yumurtlama sorunum var ancak ovulasyon testimde geöen ay hiç bu kadar koyuluk yakalamamıştım. 3 gündür sağ yumurtlaığımda keskin acılar vardı ve bugün feci arttı belime de vuruyo. Yumurtlama ağrısı olabilir çünkü zamanım geldi sanırım. Aşağıda son 3 güne ait ovulasyon testlerim var. Ne düşünüyorsunuz. Bugün yaptığım baya koyu çıktı ve sıvı alımıma dikkat etmeden öylesine yapmıştım. Şimdi 2 saat sıkıcam dişimi su filan içmeden çişimi tutucam tekrar yapıcam. Bu arada ateş tablom sayfanın en başında var, bir bakabilir misiniz bişi ifade ediyor mu? Heyecan yaptım azıcık.

Aynen öyle canım koyuşuğu artmış bayağı geldi gelecek inşallah

Ateş tablon gayet normal gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…