2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Sağlıkla ilerlesin canım

Amin insallah cani
Yarin tekrar bi test yaparim
Cumada yaparim
Pzrtesi jinekologda rdvum vardi ,yillik kontrol icin 2 ay once almistim iyi denk geldi
Süper valla güzel Allah ım ol desin yeterki herşey bşr çırpıda rayına oturur sağlıkla devam etsin inşallah

Ay hergün fındık yediriyorum çekirdek çok seviyor dedim onu bırak fındık yehaklısın yarından itibaren yiyelim havucu ay gebelik testi bile pozitif çıkıyor sanırım öyle ihtiyacım var ki inşallah gerçeğini görür paylaşırız

Canım ben adet oldum 1 şubat sat bat belli degil yine döngüm uzun olursa ne zaman adet olurum bilemiyorum sevayd
Canım klomenden sonraki ay gebe kalan daha çok hem yumurtalsrında uyarılmış oldu ya bu ay da etkisi devam edecek doktora gitttiğinde bu defa iki tane kullandırır inşallah akıl edipte inşallah bu defa olacak

Canım klomenden sonraki ay gebe kalan daha çok hem yumurtalsrında uyarılmış oldu ya bu ay da etkisi devam edecek doktora gitttiğinde bu defa iki tane kullandırır inşallah akıl edipte inşallah bu defa olacak
Düşmicem artık üstüne yeter çok üzülüyorum sonra

Düşmicem artık üstüne yeter çok üzülüyorum sonra
üzülme mınnosum bak gul gıbı bebelerın var,buda ugrastıracak bıraz bellı kı,çok tatlı olur son tekne kazıntısı :) üzülme o yüzden inşallah hepımıze guzel hayırlı bır bebek verır Allah❤

Ovulasyoncular şu testlere bir bakin be güllerim. Uzayan yumurtlama akıntım hat safhada arttı ama test hala pik değil sanırsam
Ben doktora sormuştum o bana yumurtan çatladı dedi ovülasyonda görmedim. bazen idrara karışma süresinde uzamalar olabilirmiş bazen de yeterince olgunlaşmayan yumurta çatlarmış o ay ondanda olabilirmiş zaten silik olduğu ay 16mm yumurtaydı çatlayan.

Bencede doktor bize fındık fıstık dedi kabak çekirdeği daha faydalıymış. Aminnn dua ediyorum ikimize de 13 gün sonra belli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…