2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Havuç yiyelim bence bide
Ben 36. Saate kadar müdahale etmemeyi düşünüyorum bugun geçsin oyle yiyeyim dedim kist falan olmaması açısından sende öyle yap bence😊 eşinin önüne de sürekli meyve fındık fıstık falan koy uyumasın bi hareket olsun😂 ovu testini yiyecek etkilemiyor sıvı tüketmediysen yapabilirsin ama pik çıkacaktır.istersen 1-2 saat sonra yap😊 aslında yapmaya da gerek yok ama ben testi de merak ettim

Kizlar test yaptim
Bat 2 subat

Eklentiler

• 20230201_094636.jpg
    20230201_094636.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 105
  • 20230201_094130.jpg
    20230201_094130.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 85
Misafirim vardı yavrum ara ara girip yazmaya çalışıyorum size de 😍 7. Gün oldu ama tık yok belirti vs saldık zaten artık aramıyoruz belirtiymiş gebelik testiymiş😂😂😂 hayırlısı senle aynı gidiyoruz dimi kızz hadi senden umutluyum bakalımmm
Yaa bende senden umutluyum kendimden okadar değil😂😂 benimde 7. Günüm

hayırlısı olsun canım belirtilerin oldumu, kac aydır deniyordun bu ay farklı bişey yaptınmı normal hamiş sorularımız 😂
Kuzum ilk martta sonra mayista kurtaj oldum. Doktorum temmuz da denemeye baslayabilirsiniz dedi. Temmuzdan beri deniyoruz 16 ocakta rahim filmi cekildim. Birde bu ay jel kullandim ☺️☺️

Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin canım bizede dua et bide belirti varmı ne yaptın mesela bu ay🙏
Tesekkur ederim cnm amin insallah
Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah
Canim 2 gune bir iliski oldu
Onun harici bise yapmadim
Bu ay olmazsa gelecek ay ovulasyon hesabi yaparim diye dusunuyodum
Belirti olarak 3 4 gundur kasık agrilarim var
Adet donemi oncesinde hic olmazdi bende

X