2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tesekkur ederim cnm amin insallah
Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah
Canim 2 gune bir iliski oldu
Onun harici bise yapmadim
Bu ay olmazsa gelecek ay ovulasyon hesabi yaparim diye dusunuyodum
Belirti olarak 3 4 gundur kasık agrilarim var
Adet donemi oncesinde hic olmazdi bende
Sağlıkla ilerlesin canım🙏🙏

Ben 36. Saate kadar müdahale etmemeyi düşünüyorum bugun geçsin oyle yiyeyim dedim kist falan olmaması açısından sende öyle yap bence😊 eşinin önüne de sürekli meyve fındık fıstık falan koy uyumasın bi hareket olsun😂 ovu testini yiyecek etkilemiyor sıvı tüketmediysen yapabilirsin ama pik çıkacaktır.istersen 1-2 saat sonra yap😊 aslında yapmaya da gerek yok ama ben testi de merak ettim
Ay hergün fındık yediriyorum çekirdek çok seviyor dedim onu bırak fındık ye😂😂😂haklısın yarından itibaren yiyelim havucu ay gebelik testi bile pozitif çıkıyor sanırım öyle ihtiyacım var ki inşallah gerçeğini görür paylaşırız

Canım ben adet oldum 1 şubat sat bat belli degil yine döngüm uzun olursa ne zaman adet olurum bilemiyorum sevayd sevayd
Canım klomenden sonraki ay gebe kalan daha çok hem yumurtalsrında uyarılmış oldu ya bu ay da etkisi devam edecek doktora gitttiğinde bu defa iki tane kullandırır inşallah akıl edipte inşallah bu defa olacak 🤲🤲

Canım klomenden sonraki ay gebe kalan daha çok hem yumurtalsrında uyarılmış oldu ya bu ay da etkisi devam edecek doktora gitttiğinde bu defa iki tane kullandırır inşallah akıl edipte inşallah bu defa olacak 🤲🤲
Düşmicem artık üstüne yeter çok üzülüyorum sonra

Düşmicem artık üstüne yeter çok üzülüyorum sonra
üzülme mınnosum bak gul gıbı bebelerın var,buda ugrastıracak bıraz bellı kı,çok tatlı olur son tekne kazıntısı :) üzülme o yüzden inşallah hepımıze guzel hayırlı bır bebek verır Allah❤

Ovulasyoncular şu testlere bir bakin be güllerim. Uzayan yumurtlama akıntım hat safhada arttı ama test hala pik değil sanırsam
Ben doktora sormuştum o bana yumurtan çatladı dedi ovülasyonda görmedim. bazen idrara karışma süresinde uzamalar olabilirmiş bazen de yeterince olgunlaşmayan yumurta çatlarmış o ay ondanda olabilirmiş zaten silik olduğu ay 16mm yumurtaydı çatlayan.

Ay hergün fındık yediriyorum çekirdek çok seviyor dedim onu bırak fındık ye😂😂😂haklısın yarından itibaren yiyelim havucu ay gebelik testi bile pozitif çıkıyor sanırım öyle ihtiyacım var ki inşallah gerçeğini görür paylaşırız
Bencede doktor bize fındık fıstık dedi😄 kabak çekirdeği daha faydalıymış. Aminnn dua ediyorum ikimize de 13 gün sonra belli olur🥰

X