2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ya kızlar bir bakin lütfen saat 16:29 gibi bir daha yaptım ovu testi. En son iki saat önce kupayla yeşil çay içmiştim ona rağmen çok daha koyu çıktı şimdi bu pozitif mi demek acaba bilemiyorum anlayanlar yardımcı olursa sevinirim 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 bir de dün gece olmuştu ilişki bugün olmalı mı acaba ? Bu arada bugün olsa bile anca gece 2-3 gibi olur ilişki oğluş geç uyuyor🤓 Papatyamaviss Papatyamaviss @bebekheyecani
Canım çatladı çatlamak üzere bence akıntında varsa muhtemelen vakti bugün yarın siğer gün falan çok yakın yani )) değerlendirmek lazım

Kızlar tam 17 gün regl gecıkmem var. testler hep negatif ilk defa böyle oluyor,korkuyorum gec döllenme olsa cıkardı bu kadar zamana demi? Bu ay sıgarayı bıraktım ondan olabılır mı.. 🥺🤦🏻‍♀️

Kızlar tam 17 gün regl gecıkmem var. testler hep negatif ilk defa böyle oluyor,korkuyorum gec döllenme olsa cıkardı bu kadar zamana demi? Bu ay sıgarayı bıraktım ondan olabılır mı.. 🥺🤦🏻‍♀️
cok gecıkmıs kuzum harıcınde bu sekılde gecıkmen olmusmuydu hıc

Ben gündüzden mesaj atıyorum gayet davetkar şimdiden kendini hazırlasın diye 🤦🤦 yoksa her erkekte olabiliyor canım eğer kafasında kuruyorsa çocuk için yapıyorum diye düşünmesin bizde geçen yaz hem sperm testi hem tedavi derken iki kere yaşadık ara verdik takviye başlayınca düzeldi sende keçi boynuzu pekmezi verebilirsin sabah akşam performans için yararlı oluyor
İşte bende bunu yapmak istiyorum. hazır olsun isteklide olsun hatta o günlerde o sorsun hadi hadi sıkıştırsın ama yok daha çekimser genelde. Normal üzüm pekmezi alıyoruz hersabah. O bitsin keçi boynuzu pekmezine geçicem. Önereceğin bir marka var mı?

Ben gündüzden mesaj atıyorum gayet davetkar şimdiden kendini hazırlasın diye 🤦🤦 yoksa her erkekte olabiliyor canım eğer kafasında kuruyorsa çocuk için yapıyorum diye düşünmesin bizde geçen yaz hem sperm testi hem tedavi derken iki kere yaşadık ara verdik takviye başlayınca düzeldi sende keçi boynuzu pekmezi verebilirsin sabah akşam performans için yararlı oluyor
12 -14-16 değerlendirdik aslında ama 15 ide değerlendirmek isterdim olmadı sağlık olsun beklemedeyim🤭

Aksam ilişki olduktan sonra sabah yasiyor ama öğleden sonra ölüyor gibi geliyor 😅 günaşırı iki günde bir demek değil mi canım zaten 🤔
Bir gün yap bir gün dinlen o şekilde yada 1 gün yap 2 gün dinlen ama Bir gün yap bir gün dinlen daha mantıklı geliyor çünkü hiç bir şekilde çatlamayi kacirmamis oluyorsun zaten hep sperm oluyor içeride

İşte bende bunu yapmak istiyorum. hazır olsun isteklide olsun hatta o günlerde o sorsun hadi hadi sıkıştırsın ama yok daha çekimser genelde. Normal üzüm pekmezi alıyoruz hersabah. O bitsin keçi boynuzu pekmezine geçicem. Önereceğin bir marka var mı?
Eğri çayırın keçi boynuzu pekmezi ve arı sütü bal polen karışımı ikimizde kullanıyoruz çok etkili oldu gerçekten Trendyoldan sipariş ediyorum canım 2-3 gün içinde geliyor

Eğri çayırın keçi boynuzu pekmezi ve arı sütü bal polen karışımı ikimizde kullanıyoruz çok etkili oldu gerçekten Trendyoldan sipariş ediyorum canım 2-3 gün içinde geliyor
Arı sütü bal polen bizde kullanıyoruz canım sabahları bir çay kaşığı ikimizde alıyoruz. Sadece keçi boynuzu pekmezi alacağım. Teşekkür ederim canım benim 🥰🥰

Cnm hayırlusı olsun
Bariz görünüyor
Senin gecen ay kimyasalın mı vardı?
Sanki öyle hatırlıyorum
Ever canım kimyasal oldu 5 6 ocak gibi başlamıştı kanamam ama gc yumurtlama gördüm bi kac gün bilmiyorum ya pek inanamadım bu testlere pek güvenim yok ama varsa yarın da biraz daha iyi çıkacaktır hayırlısı olsun yinede moralim bozuk kendimi kandırıyorum gibi hissediyorum şu çizgiyle 😔

Ya kızlar bir bakin lütfen saat 16:29 gibi bir daha yaptım ovu testi. En son iki saat önce kupayla yeşil çay içmiştim ona rağmen çok daha koyu çıktı şimdi bu pozitif mi demek acaba bilemiyorum anlayanlar yardımcı olursa sevinirim 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 bir de dün gece olmuştu ilişki bugün olmalı mı acaba ? Bu arada bugün olsa bile anca gece 2-3 gibi olur ilişki oğluş geç uyuyor🤓 Papatyamaviss Papatyamaviss @bebekheyecani
Bence yarın daha koyu olacak ve yine 1 2 gun pik kaliyor dun ilişki olduysa yarin olsun istersen yada gece 2,3 gibiyse yarin yine oyle olsun ama bence bu yarin tam pik olacak

ben de sigarayı bıraktığım ay 5 gün erken adet oldum :KK43: düzensizlik yapıyormuş zaten Allah büyüktür

ben de sigarayı bıraktığım ay 5 gün erken adet oldum :KK43: düzensizlik yapıyormuş zaten Allah büyüktür
Gerçekten o kadar zor ki sigarayı içmemek değil bıraktığın zaman etkilerini yaşamak bazen diyorum böyle olacağımı bilseydim hiç bırakmazdım 😔

Ah
Ahh canımmm😊😊eskıdenmıs onlar.şimdi nerde modern çagın kölesi olmus bızler ıcın 🤣(yenı evlılerı tenzıı edıyorum)

X