2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Evet yaklaşmış canım bir günde hemen koyulaşabiliyor. Ben de ovülasyon testi ile takiple gebe kaldım ve biz sadece ilk pik günü, ikinci pik günü ve çatlama gününü değerlendirdik 3 sefer. Sizinle de paylaşmak istedim. :)
Benimde 2 gün pik oldu ilk pik günü değerlendirdik ama 2. pik günü değerlendiremedik 3. Çatlamayı değerlendirmek zorunda kaldık. eşim 2. Pikte gelemedi bu sorunu aşamıyoruz bi türlü. Kendini baskı altında hissediyor herhalde. Bakıyorum burada herkes hergünü değerlendirebiliyor bizde mutlaka bir gün boş oluyor. ( çocuk istemeden önce böyle bir problem yaşamıyorduk) gerçi arka arkaya da balayında deniyorduk o da ayrı. Bu durumu nasıl aşıcaz çok kafaya takıyorum

Kızlar sabah artimed test yaptım belli belirsiz bi çizgi cikartti sonra neyse bekliyim bi kac gun dedim bugün annemle disaridaydil gelirken bir test alayim dedim başka marka bebe time aldim 2 saat idrar tuttum ama çay filan içmiştim dışarıda neyse böyle çıktı işte ya acaba benmi görmek istiyorum bu attığım bütün testler bebetime diğer gebeligimde 30 gi i değerde baya pembeyi o yüzden pek heveslenemedim belki de kendi çizgisidr yumurtlama testlerim 20 21 pik kaldi bu arada
İnşallah gerçektir ve hamilesindir şubatı dopdolu geçirelim 🤗🙆🏼‍♀️

Kızlar sabah artimed test yaptım belli belirsiz bi çizgi cikartti sonra neyse bekliyim bi kac gun dedim bugün annemle disaridaydil gelirken bir test alayim dedim başka marka bebe time aldim 2 saat idrar tuttum ama çay filan içmiştim dışarıda neyse böyle çıktı işte ya acaba benmi görmek istiyorum bu attığım bütün testler bebetime diğer gebeligimde 30 gi i değerde baya pembeyi o yüzden pek heveslenemedim belki de kendi çizgisidr yumurtlama testlerim 20 21 pik kaldi bu arada
Ayy maşaAllah bu ay ne güzel başlıyor 🥰😍 İnşAllah doğrudur yarınki testle hepimizi sevindirirsin

Kuzum burdayım cuma son degerlendırmeyı yaptım dahada yapmadım ben yaa😊cok yoruldum valla canım sıfır hıc ıstemıyor.eksık degerlendırmıs oldum ama olacagı varsa olur hayırlısı olsun🐥🐥az kaldı hadı bakalım benım kendımden umudum yokta sızlerden var 😻
Ya neden öyle diyorsun sende değerlendirdin😊 Ben kendimde hiçbir farklılık hissetmiyorum beklenti sıfır😂😂

Kızlar ovülasyon testi sipariş etmiştim ancak geldi.
Acaba yapsam mı bilemedim adetlerim çok düzensiz olduğu için yumurtlama ne zaman olur bilmiyorum .

Ne zaman yapılmalı test sabah akşam fark ediyor mu ?

Eklentiler

• 9CC53216-178A-41AD-9EC9-61A6599C8851.jpeg
    9CC53216-178A-41AD-9EC9-61A6599C8851.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 75
Ya ben de gördüm😂😂😂 Bu şubat ne kadar bereketli bir ay inşallah bu kısmetinden bizde yararlanırız😊

Benimde 2 gün pik oldu ilk pik günü değerlendirdik ama 2. pik günü değerlendiremedik 3. Çatlamayı değerlendirmek zorunda kaldık. eşim 2. Pikte gelemedi bu sorunu aşamıyoruz bi türlü. Kendini baskı altında hissediyor herhalde. Bakıyorum burada herkes hergünü değerlendirebiliyor bizde mutlaka bir gün boş oluyor. ( çocuk istemeden önce böyle bir problem yaşamıyorduk) gerçi arka arkaya da balayında deniyorduk o da ayrı. Bu durumu nasıl aşıcaz çok kafaya takıyorum
Ya malesef canım bızdede bazen oluyor bu dedıgın,kafanı takma hepımızde oluyor üst üste sureklı olunca.nedenıne gelınce kısıden kısıye degısır elbet ama genelde yorgunluk stres yaş bebek ıcın yapılıyormus düşüncesi yada fizyolojık olarak daha az testestoron sevıyesı kilo vs olabılır.yapacak bısey yok kafanı takma o yuzden.olacagı varsa tek seferdede oluyor emın ol

Kızlar merkeze inebildik aldım iki tane test şimdi yaptım birini bembeyaz negatif. Digerinide yarın sabah ilk idrarla yaparım bu ay da olmadı 10. Günüm olsa çıkardı

Eklentiler

• 972C0331-46AB-46C0-A19D-DCE5367394EC.jpeg
    972C0331-46AB-46C0-A19D-DCE5367394EC.jpeg
    74,5 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar merkeze inebildik aldım iki tane test şimdi yaptım birini bembeyaz negatif. Digerinide yarın sabah ilk idrarla yaparım bu ay da olmadı 10. Günüm olsa çıkardı
oncelıkle ben bı golge goruyorum ama erken gunlerde gun ıcı cok yanıltabılıyor yarın sabah ılk ıdrarda bellı olur canım benım karartma hemen enseyı

X