2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar pazar günü ovu testim koyu cikmisti, dün pik oldu bugün de pik. 2 güne 1 şeklinde devam ediyoruz ilişkiye. Havuç yemeli miyim zamanı kaciririm diye çok korkuyorum beynim asla spermin 3 gün yaşadığını kabul edemiyor 😂
Benim kadın dogumcumda en fazla 2 gün yaşar diyor onun için gün aşırı yada 2 günde bir ilişki istiyor adet bitiminden itibaren

Valla sabahtan başım çatlıcak gibi..bu kadar yumurtayla tutmadısa ne deyim ben..iyiki değerlendirdim içimde kalmadı çoğul gebelik birde diyorduk..birine şükür ederim
Canım aşılamanin 15. Gününe kadar kafanı oylayacak birşey bul inşallah pozitif sonucu alacaksın canım benim

Kaset test kaç betaya kadar gösteriyor ablalarım melisaa93 melisaa93 sevayd sevayd ve diğer ablalar 🙈 bugün erken gebelik testi alsam mı betam düşük o yüzden mi çıkmıyor diye düşünüyorum
Cnm ben innovita test yapmıştım gecen ay sabah
Çok aşırı silik çizgi vardı
Hemn gttım kan verdım ve 4,18 idi
5 bile değildi

Bnce beta 10 olunca bile gösterıyor

kızlar 23ü şeffaf akıntım oldu ilişki oldu, dün ateşim 37 oldu, böyle karnımda qıdıklanma vardı, pık pık atıyordu, bu gün sadece karın ağrım var bi de damarlarım belirginleşdi, yerleşmemi acaba bu? ilişkiden kaç gün sonra oluyor yerleşme, çünki yerleşme gibi hissettim, yerleşmeyse kaç gün sonra çıkar testde?

Çok sağol kuzum benim Allah razı olsun, evet söylemiyorum iş yerinde bağımsız takılıyorum genelde :KK39: Zaten en güzel dostluklar ya hiç tanımadığın ya da uzakta olan kişilerle kuruluyor...
Kesinlikle öyle ☺️ Sürekli bir arada olunca çekememezlik oluyo özellikle biz kadınlarda 😂

Benimde 2 gün pik oldu ilk pik günü değerlendirdik ama 2. pik günü değerlendiremedik 3. Çatlamayı değerlendirmek zorunda kaldık. eşim 2. Pikte gelemedi bu sorunu aşamıyoruz bi türlü. Kendini baskı altında hissediyor herhalde. Bakıyorum burada herkes hergünü değerlendirebiliyor bizde mutlaka bir gün boş oluyor. ( çocuk istemeden önce böyle bir problem yaşamıyorduk) gerçi arka arkaya da balayında deniyorduk o da ayrı. Bu durumu nasıl aşıcaz çok kafaya takıyorum
Bu stresi onun üstünden sen kaldırabilirsin sonra her şey normal olacaktır. Zaten her gün olunca daha az istekli olunduğu için de geç olabiliyor. Çocuk için değil de istediğiniz için yaptığınızı hissettir bence ☺️

Ya malesef canım bızdede bazen oluyor bu dedıgın,kafanı takma hepımızde oluyor üst üste sureklı olunca.nedenıne gelınce kısıden kısıye degısır elbet ama genelde yorgunluk stres yaş bebek ıcın yapılıyormus düşüncesi yada fizyolojık olarak daha az testestoron sevıyesı kilo vs olabılır.yapacak bısey yok kafanı takma o yuzden.olacagı varsa tek seferdede oluyor emın ol
30 yaşında eşim ben ondan 1 yaş büyüğüm gayet kilosu yerinde sporunu yapıyor herşeyine dikkat ediyor. Ben de 1.67 boyunda 53 kilodayım kilo problemimiz yok. Yorgun düşüyor bunun için şimdi birkaç takviye alacağım. Kendi işi iş sıkıntısı çok yaşıyor şu ülkenin durumu vs kafasına takıyor doğru stresten olduğu düşünüyorum. Hatta geçen gün istemiyor musun bu çocuğu hiç benim gibi hevesli değilsin diye tartışmada yaşadık. İstiyorum diyor senden daha çok istiyorum hatta diyor ama kesinlikle bebek için yapılma düşüncesi sanırım hala buna alışamadı alıştırmaya çalışıyorum. Bu ay da olmazsa sperm testi verecek.😞

haklı bende o yüzden bıraktım bi dolu bi boş gidiyoruz bakalım😂
26. Günde piki gördüm 12. Günden beri bugün olabilir yarın olabilir diye diye bugünlere geldim😂😂 22. Günde bırakmıştım artık aman ya bu ay olmaz diye sonra büyüyesi tuttu yumurtanın 😅

X