2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Eklentiler

• 15E1F5C6-E1B3-43E4-A621-87CA49BA4F31.jpeg
    15E1F5C6-E1B3-43E4-A621-87CA49BA4F31.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 70
  • 73E968F3-E819-489C-8273-4D8ACE3584FF.jpeg
    73E968F3-E819-489C-8273-4D8ACE3584FF.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 80
Kaset test kaç betaya kadar gösteriyor ablalarım melisaa93 melisaa93 sevayd sevayd ve diğer ablalar 🙈 bugün erken gebelik testi alsam mı betam düşük o yüzden mi çıkmıyor diye düşünüyorum

Çok ama çok teşekkür ederim canım benim her şeyi anladım ateşin bile kitabını yazdım da şu ovu testi olayını tam çözemedim bu testi öğlen 12:07 gibi yaptım 15 dakika bekleyip sonuç okuyun yazıyor kağıtta öyle yaptım. Şimdi bir daha akşam yapmalıyım sanırım kaçta yapayım sence. Bir de sperm testi yaptırmıştık eşime sıkıntı çıkmadı. Pik olunca biz de mi üç gün üst üste yapsak acaba hep boşluk bırakarak yapıyorduk
Spermde sorun yoksaa piki görünce 3 gün değerlendirmek gerekiyor.seninde 1-2 güne pik olur gibi🥰

Kaset test kaç betaya kadar gösteriyor ablalarım melisaa93 melisaa93 sevayd sevayd ve diğer ablalar 🙈 bugün erken gebelik testi alsam mı betam düşük o yüzden mi çıkmıyor diye düşünüyorum
kıızz kac yasınndaasın sen :KK70: erken gebelıkte cok daha net cıkıyor cızgı kasette de ıne cook hafıf de olsa cıkıyor ama bellı olmaz kasetelrın cogusu 20 ve ustu betayı algılıyor bazıları 10 ustunede tepkı verıyor

Dayanamıycan yani di mi 😂😂 erken testte en iyisi predictor canım ama eczanelerde 100 üstü saçma bir fiyatta trendyolda falan daha uygun diğerleri de silik milik 20 30 a kadar gösteriyorlar laboquick falan.

Üsteki test dün akşam yapıldı, üstüne su damlattım
Altda ki test bu sabah 7.30da yapıldı üstünden zaman geçti böyle çıktı üstüne su damlattım gitmedi
Ayrı olan sabah 5 dk dolmadan çekildi.
Sanırım sonucum negatif, 3 günüm kaldı
Su damlatmak bence hiç bir şey ifade etmiyor canım sadece kafanı karıştırıyor.bekleyelim bakalım 3 gün uzun bir zaman ☺️

Ee çıkmış çok güzel 😍😍😍 erken gebeliğe gerek yok bence her sabah normal kaset testle takip edebilirsin canım. Yaa çok sevindim inşallah yanıltıcı değildir sağlıkla devamı da gelir inşallah 😍😍🌺🌺
hayatım sımdılık durumlar bu beklıyoruz napalım erken gebelık ıkı tane vardı zaten elımde , onları ıkı gun arayla yaptım. Simdi kasetten devam edıyorum ınsallah kırmızılasarak gıder bebegım amınnn :) :)

Yumurtalar belli olgunluğa ulaşımca şh hormonu salgılanmaya başlıyor bu hormon etkisi ile şeffaf akıntı oluyor yumurtlama akıntısı da diyebilirsin yani bir kaç gine yumurtan çatlayacak demek oluyor. Yumurta çatladıktan sonra akıntı opak hale geliyor. Akıntıdan böyle anlaşılıyor yani😂😂 çatladıktan sonra da progesteron hormonu salgılanmaya başlıyor vücut ısısı 0,5 derece kadar farkla yükseliyor , ateşten de böyle anlaşılmış oluyor 😍
O zaman benim yumurtlama 27si oluyor dimi. Dediğin ateş artışı bugün olmuş ya kafam karıştı bugün mü çatladı 27sinde mi 😅

Eklentiler

• 227E6ECA-3AFB-4CEE-A1B4-8E5D52EA8758.png
    227E6ECA-3AFB-4CEE-A1B4-8E5D52EA8758.png
    137,8 KB · Görüntüleme: 74
aha bır ben daha goruyorum bır adet mı aldın test pekı eger oyleyse hata yapmıssın ıkı ser ucer alcan sabah bdaha bıdaha yapcan :KK70:
Allahtan burdaki eczacilar beni tanımıyor dun bir adet yaptim artimed sabah yaptim cok silikti neyse o kendi cizgisi falandır dedim aklimda almak yoktu ama eczanenin önünde gebelik testi kutusu gördüm ahan dedim sicak sicak gelmis 🤣 burdaki testlerin hepsi bebetime testi 2 saatlik idrar bide baya cay içmiştim ama bilmiyorum ya şu testler ya böyle çıkmasa yada az pembis olsa yarın yaparım fırsat bulursam 😪

X