2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Sağlıkla ilerlesin canım

Demekki simir testi vajinal kültür nasıl zor mu peki kızlar yaptiran var mı
Smear testi için o bölgeye spekulum takıyor. Biraz geriliyor insan ama dayanilmayack kadar değil. 3 dk bile sürmüyor sonra rahim ağzından sürüntü alıyor , patalojiye gidiyor numune. Bunu her kadının yapması lazım ne güzel doktorun erkenden almış vajinal kültür dediğin şeyi bilmiyorum ikisi aynı şey olabilir mi acaba

Kızlar çatlatma iğnesi kullanınca doktorunuz ne kadar süre ilişki önerdi 1 hafta mı?

Çok teşekkür ederim 3 çocuğa rağmen acemi gibiyim hiç hesaplama yapmamıştım diğerlerinde ateş ölçmeyi de öğrenecem anlaşılan

Kızlar çatlatma iğnesi kullanınca doktorunuz ne kadar süre ilişki önerdi 1 hafta mı?
İlk ilişkiden sonra gün aşırı ama 3.iliskiden sonrası işimize yaramaz diyordu. Geriden gelen yumurta olasılığına karşı 3-4 defa ilişki yeterli diye düşünüyorum

Canım yeni evliyim daha önce hiç kadın doğuma gitmedim içimi rahatlattin valla çok saol

Vajinal kültür de suruntu aliniyir yazıyor canım çok saol bilgikebdirdigin için ne zor kadın olmak yaa Allah hepimize şifa versin aratmasın

hayırlı olsun tebrikler sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…