2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

canımsın Allah inşallah size de benim gibi mucize verir. hepiniz için dua ediyorum. sevayd şubat sıra sende dua ediyorum hadi gel anneler topiğine yalnız kaldım orda sürekli senin topiğe geliyorum artık sıra sende seni bekliyorum inşallah amin canım

Kızlar adetimin 3. Günü bugün gittim kan vermeye doktor rahim filmi istedi Ona da randevu almak için aradım önümüzdeki ay adetin ilk günü arayın dediler. Aşılama yapalım dedi doktor filme göre
Ay çok ötelemişler. Özele mi gittin? Başka bir özele mi gitsen?

Gittim buyuk bir kistm vrmis stresle alakalida olablr dedi dr bir kere bu sekilde olmasi normal her ay bole olursa arastirilir dedi. Tskler cevabiniz icin

Ay çok tatlısın ya çok güldüm aynen bu topiktekiler çok samimi herkesin kalbine göre versin Allah

Geçmiş olsun kuzum göz enfeksiyonu için en güzle şey bebe şampuanı ile yıkamak bana doktor demişti hatta arada arpacık dediğimiz şişlik olduğunda hemen onla yıkarım ben geçer

evet bazen bende denk geliyorum okuyorum sırf kafam dagılsın diye gülüyorum sadece ne insanlar var biri hatta yine böyle bir konuda yeni evliymiş çok olmuyor diye boşanmaya kadar gitmiş konu ya herkesin derdi ayrı işte

Evet benimde oluyor benimde bgün çatlamanın 5. Günü akıntım başladı krem-satı cok rahatsız oluyorum ya enfeksıyon mu diye telaşlandım geçen ay tedavi görmüştüm

Kızlar merhaba hormon değerlerim ile ilgili kafam karıştı Lh 7.6
Tsh 1.23
Fsh 5.5
Sanırım Lh yüksek kalıyor fsh a göre ben pcos muyum acaba hiçbir doktor söylemedi

Kızlar bugün devlet Hastanesi'ne gittim 8 aydır korunmadigimi özelde gittiğim doktorun yumurta tembelliği var dedigini hormon testleri istediğini söyledim muayne etti kan verdim meme ultrasonu simir testi vajinal kültür rahim filmi eşimden test istedi de istedi ilaç vs baslamadi ozeldeki doktorum femaraya başlatmıştı sizce bu ay devam edeyim mi femaraya yoksa sonuçlarla beraber gidip doktora önümüz ay mi devam etsem kafam allak bullak oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…