2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar adetimin 3. Günü bugün gittim kan vermeye doktor rahim filmi istedi Ona da randevu almak için aradım önümüzdeki ay adetin ilk günü arayın dediler. Aşılama yapalım dedi doktor filme göre

T C'den önce kıpkırmızı oldu sonundaaa akıntım da geldi, sanirim bu sefer yumurtluyorumm canım şimdi ben bugünden itibaren mi 14 saymaliyim yoksa catladiktan sonra mı? Benim bat bayağı kaydı sevayd
Kaydın canım ne olacak sonu ışık olsun yeterki aynen eğer çatlama bugün yarın olacaksa 14 güne falan belli olacak inşallah

melegim can canım beklemiş çayın posasını peçeteye koy gözünün üstüne koy yavaşça sil biraz beklet iyi gelir benim de olmuştu iyi gelmişti bana
Evet kuzum öyle yapcam şimdi damla alıp riske atmak istemiyorum merkeze 1 saat uzaklıktayız test bile almaya gidemiyorum arabaya bindim mi midem bulanıyor kusuyorum canım

Kızlar adetimin 3. Günü bugün gittim kan vermeye doktor rahim filmi istedi Ona da randevu almak için aradım önümüzdeki ay adetin ilk günü arayın dediler. Aşılama yapalım dedi doktor filme göre
Canım hemen karalar bağlama bana başından beri tüp bebek diyorlar hatta düşük ihtimal diyorlar tüp te bile ben yine de uğraşıyorum veren Allah alan Allah deyip . Hiç bozma moralini filmini çekene kadar sen yine de devam edersin kendince çabalamana . Varsa bir tıkanıklık bişey filmde açılıyor zaten film sonrası gebe kalanda çok var Hiç belli olmaz maman cığım sabah tüp bebek görüşmesine gidecekken gebelik testini pozitif gördü daha güzel örnek olabilir mi

Kızlar sabah 7 de yataktan ölçmeden ateş ölçtüm 35.9
Tekrar uyudum, 11 de uyanıp tekrar olctum 36.6
Niye bu kadar fark acaba

Ya zaten randevu bulamadım önümüzdeki aya kaldı .
Hayatım aşırı tempolu nasıl olacak nasıl yetişecek diye düşünüp duruyorum. Martta eşime varikosel ameliyatı dediler. E o da ameliyat olursa aşılama sonraya kalır heralde. Bu ay yumurtlama testlerini dolabımın derinlerine kaldırdım stres yapmayacağım bakalım belki kendiliğinden gelir

hiç stres yapma filmde birşey yok sen filmini çektir eşinde ameliyatını olsun hem belki böyle daha sağlıklı sonuçlar alacaskınz belki aşılamaya bile gerek kalmadan olacak bebiş

Burdaki bütün anne adayları tedavi görüyor mu yoksa normal yolla bekleyenler de varmı
Ben normal yolla bekliyordum bugün işler değişmiş
Hello tekrar kızlaaar
Benim yaşım 28 , profesyonel turist rehberiyim. Necmettin erbakan üniversitesi turist rehberliği bölümünden mezunum 6 senedir de şehir şehir geziyorum. 19 aylık evliyim ilk ciddi denememizi ocakta yaptık olmadı. Yazları çok çalışıp kışları müsait oluyorum bebek için o yüzden önemliydi bu ay ama kaçırdık. Allahım en hayırlısını en hayırlı zamanda nasip etsin hepimize inşallah bu arada Ankara’da yaşıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…