2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ay inşallah güzel haberler duyarız ben hiç tedavi gormutorum 1 buçuk ay önce de kimyasal geçirdim bakalım bu ayda beklicem Şubat'ta da olmazsa mfk eş paketi düşünüyorum oda olmazsa en son tedaviye başlarım 😆
Suan için tedavılık bırseyın yok hersey yolunda hormonlar ıyıyse bır seneye kadar doktorların cogu herhangı bır tedavı uygulamıyor zaten canım benım tedavı olayını at kafandan sımdılık oyuzden ☺️

Suan için tedavılık bırseyın yok hersey yolunda hormonlar ıyıyse bır seneye kadar doktorların cogu herhangı bır tedavı uygulamıyor zaten canım benım tedavı olayını at kafandan sımdılık oyuzden ☺️
Evet çok gittim doktora hicbirseyin yok kist vs. Deyip yolluyor kendiliğinden olsun diye 2 seneye yakındır evliyim olduğu da yok

Kızlar biraz vakit geçirelim mi, test yapan da yok. Mesela sizleri tanımak isterim. Geçen grupta ufak bir tane yapmıştık ama bu gruba katılan yeni arkadaşlar da var. Mesela yaş, şehir, meslek ve ne kadar zamandır hamilelik deniyorsunuz.

Benim yaş 34, izmir, meslek veri tabanı analistiyim evden çalışıyorum. Asıl iş yerim İstanbul'da bu sebeple ara ara gidip geliyorum sadece. Ocak ayında ilk denememizi yaptık ancak yumurtlamamışım, nasipse bu ay 2. denememiz olacak, inşallah bu ay yumurtlayabilirim. Ovulasyon ve ateş ile takip etmeye çalışıyorum :KK25: Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :dondurma:

Bana botoks yaptı ama 6 ayda bir tekrar edilmesi lazım dedi plak daha mantıklıymış onu sorayım kontrole gidince
Plak diş sıkmasını geçirmiyor diş sıkmasının etkilerini dişlere ve ekleme binen yükü azaltıyor ama botoks direkt kası inaktif hale getirdiği için sıkma neredeyse tamamen ortadan kalkıyor eğer kası çok sert gördüyse o yüzden direkt botoks önermiş olabilir ☺️ ay ben de şey gibi oldum ailenizin diş hekimi 🤓 ama görünce dayanamıyorum 😂🙏🏻

Kızlar biraz vakit geçirelim mi, test yapan da yok. Mesela sizleri tanımak isterim. Geçen grupta ufak bir tane yapmıştık ama bu gruba katılan yeni arkadaşlar da var. Mesela yaş, şehir, meslek ve ne kadar zamandır hamilelik deniyorsunuz.

Benim yaş 34, izmir, meslek veri tabanı analistiyim evden çalışıyorum. Asıl iş yerim İstanbul'da bu sebeple ara ara gidip geliyorum sadece. Ocak ayında ilk denememizi yaptık ancak yumurtlamamışım, nasipse bu ay 2. denememiz olacak, inşallah bu ay yumurtlayabilirim. Ovulasyon ve ateş ile takip etmeye çalışıyorum :KK25: Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :dondurma:
Bende 23 yaşındayım 2 senelik evliyim açıktan okuyorum ev hanımıyım çalışmıyorum bir yandan çocuk büyüsün istiyorum okul bitip atanma vs. Olana kadar 1 buçuk senedir deniyoruz bakalım hayırlısı belki şubatadir 😆☺️💕🤲

Bısey olmaz kuzucum bebek yerlesmedıkı daha🥰ıcebılırsın ,tutunduktan sonra ıcmemek daha ıyı ama.daha bızım sıpalar tuttuysa tüplerde gezıntıdeler.bende hıcbı hamılelık belırtısı yok ya.yıne basaramadık galıba🤣
Boğazım ağrıyacak gibi de içsem mi dedim neyse içmeyeyim 😂 bende de bi belirti yok kuzum bakalım daha çok var adete 🥰

Bende Tekirdağ danım canım 25 yaşındayım 7 senedir evliyim ama ilk defa aralık ayında tedaviye başladım ilk denemem de kimyasal oldu ev hanımıyım 🥰

Reglı basında benımde bı hafta dısım agrıdı daha knce 20 lik için cerrahı ıslem geçirdim, neyse doktor dedı üst cıkmıs bu surecte ama alt cıkamayacak gıbı dedı ant bıtsın fılm cekıp bakalım ama gömülü duruyor dedı ant bıtırdım ve gıtmedım 🙈
Artık gıdemeyeceksın malesef😊😊 ınsallah agrımaz bıdaha🙏

Canım yaş 34, 6 senelik evliyim. İlk ciddi denememiz 13 ocak regl 3. Günü kadın doğum doktoruna gitmekle başladı. Klomen catlatma iğnesi oldum. Şuan beklemedeyim duphaston başladık bugün. Bu ay olmazsa ki inşallah olur 🙏 ciddi ciddi düşündüğümüz için daha peşini bırakmayacağız bu işin 🤣 mühendisim samsun da yaşıyorum

Bendede yaş 34.Azeriyim ben Baküde doğulmuşum.Tekirdağda kalıyorum..oldum türk gelini☺️12 sene çaliştım hemşire ama burda çalışmıyorum ev hanımıyım.2 senedi çocuk düşünüyoruz..1.5 sene olunca hamile kaldım takviyelerle ama kürtaj oldum yeniden istiyoruz olmuyor..şimdide aşılama yaptım.

Merhabalar ismimizi nasıl yazdiriyoruz☺️🥲🌸💕
Sat bat ı nı söyle ekleyeyim canım 😍
Ya bu ay memleketteydim eşim de yanimda değildi takip yapmadım. 2 gecedir değerlendirme yaptık. 2 gündür ateş takibi yapıyorum. Daha yukselmemis.
Bir de 1 hafta felan soğan suyu içtim. Belli ondan gecikiyor.
Biliyorum canım hatırlıyorum ama tarihinin kaymasına şaşırdım , aynen suyu etkilemiş olabilir. Hatta demiştin hazır yokken içeyim de belki denkte gelir 😂😂 belki de gelmiştir 😍🙏

X