2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Al benden de o kadar😂
Ben sınırlendıgımde femometerı bıle silmiştim🫣 3 aylık kayıt sılınmıs🤣🤣o yuzden takıbıde bıraktım🤣gerı gelmıyor.o guzeldı soyluyodu belırtılerı fln ama oda yok artık.belırtın olursa yazarsn🐥ayy hıc degerlendıresım yok bugunu yaa.son kez bu enerjıyı bulurum ıns ılerleyen saatlerde

Hadii şenlendırın batı yaklasan bebısleer🐥🐥😎biraz bebiş haberı alalımda aksamımız şenlensin🥰
Ben hafta içi salı yada çarşamba çarşıya gidebılırsem alıcam test

Hiç yokmuş gibi takılıyorum, birazda zaman geçsin istıyorum, erken öğrenmek istemıyorum

Olursada büyük sürpriz olur zaten 🙏🤭

Ben hafta içi salı yada çarşamba çarşıya gidebılırsem alıcam test

Hiç yokmuş gibi takılıyorum, birazda zaman geçsin istıyorum, erken öğrenmek istemıyorum

Olursada büyük sürpriz olur zaten 🙏🤭
Hadı ınsallahhh canımm bol bol çift çizgi görelim🐥🐥🌸🌸😻

Kuzucum az once ıyıce baktım kanadı ıltıhap olmus üst taraftakı 20 lik diş,antıseptık agrı kesıcı gargara sıktım,yarına kadar tuzlu su,gargara ıyıce dıkkat edeym gecmezse yarın dr angıdecegım.ıltıhaplanmıs malesef:KK43:
ağrısız sızısız hallolur canım inşallah.gebelik ilerleyince olsa işlem de yapılmazdı gebelikte daha da artıyormuş ağrılar vardır bunda da bir hayır🙏

Bısey olmaz kuzucum bebek yerlesmedıkı daha🥰ıcebılırsın ,tutunduktan sonra ıcmemek daha ıyı ama.daha bızım sıpalar tuttuysa tüplerde gezıntıdeler.bende hıcbı hamılelık belırtısı yok ya.yıne basaramadık galıba🤣
Benım cok belırtım varrr oo say say bıtmez 😂

Hamılelıge karar verdıgım aydan berı 2,3 aydır dişime bişeyler oldu bebısler 20lıklerle alakalı bısey oldugunu dusunuyorum ama suratım kulagım asırı agrı yapıyo gozume bıle.ayda bır ıkı kez boyle olmaya basladı :KK43: saglam beslenme ve vıtamın takvıyesının etkılı oldugunu dusunuyorum.ama moralım bozuluyor ya hamıleyken artarsa dıye korkuyorum ama amelıyat olayındanda cok korkuyorum :KK43:
Bence korkmayın hamilelik döneminde daha zor olur hatta çocuk doğunca bence daha da zor olur ağrısı da artınca gerçekten çok ağrır onun yerine 1-2 gün ağrı çekin ameliyat sonrası daha sonra rahat edin. Ayrıca her yirmilik ameliyatı zannedildiği kadar zor olmuyor bazen sadece adı ameliyat oluyor ❤️

Bence korkmayın hamilelik döneminde daha zor olur hatta çocuk doğunca bence daha da zor olur ağrısı da artınca gerçekten çok ağrır onun yerine 1-2 gün ağrı çekin ameliyat sonrası daha sonra rahat edin. Ayrıca her yirmilik ameliyatı zannedildiği kadar zor olmuyor bazen sadece adı ameliyat oluyor ❤️
Saol canım benım.baktm ıltıhap olmus yarın bı gorunecegım doktora🙏🥰

Tabıkıde var kuzum karısık bu ayda tedavı olarak asılama yapanımız var harıcınde ılac ve yumurta takıbı yapan var drla ☺️
Ay inşallah güzel haberler duyarız ben hiç tedavi gormutorum 1 buçuk ay önce de kimyasal geçirdim bakalım bu ayda beklicem Şubat'ta da olmazsa mfk eş paketi düşünüyorum oda olmazsa en son tedaviye başlarım 😆

Saol canım benım.baktm ıltıhap olmus yarın bı gorunecegım doktora🙏🥰
Reglı basında benımde bı hafta dısım agrıdı daha knce 20 lik için cerrahı ıslem geçirdim, neyse doktor dedı üst cıkmıs bu surecte ama alt cıkamayacak gıbı dedı ant bıtsın fılm cekıp bakalım ama gömülü duruyor dedı ant bıtırdım ve gıtmedım 🙈

X