2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar ben vücudumu tanımak için hem de programda veri olsun diye şimdiden ateş takibine başladım. Ama bir şeyi anlamadım bazı ateşlerde aşağıya yada yukarıya bakan üçgen şekli oluyor onun anlamını bilen var mı😅
Hergun aynı saatte olcmezsen kaydıda oyle yapmazsan ondan oluyor 7.30 da olcuyorsan hergun 10.30 ta gıtrersen kaydı dogru sonuc olmadıgını dusunuyor program saatını degıstır duzelır

Kızlar bşy sorcam bu sallama bitki çayları oluyor ya vitaminli vs onlardan içsek bşy olur mu yumurtlama , tutunmaya etki eder mi zarar eder mi yani
Ödem söktürücü özelliği olablar zaten zararlı da senin bahsettiğin çay nasıl bilmiyorum doğrudan ismiyle netten baksan belki daha belirleyici olur

Kızlar bşy sorcam bu sallama bitki çayları oluyor ya vitaminli vs onlardan içsek bşy olur mu yumurtlama , tutunmaya etki eder mi zarar eder mi yani
Bence içmesen daha iyi canım cok fazla yumurtlamayı etkilemeyebilir ama hormonlara etkisi var sanırım cunku bazı bitki çaylarını hamilelikte de önermiyorlar

Hamılelıge karar verdıgım aydan berı 2,3 aydır dişime bişeyler oldu bebısler 20lıklerle alakalı bısey oldugunu dusunuyorum ama suratım kulagım asırı agrı yapıyo gozume bıle.ayda bır ıkı kez boyle olmaya basladı :KK43: saglam beslenme ve vıtamın takvıyesının etkılı oldugunu dusunuyorum.ama moralım bozuluyor ya hamıleyken artarsa dıye korkuyorum ama amelıyat olayındanda cok korkuyorum :KK43:
Canım daha önce operasyon geçirdin mi bilmiyorum ama hiçbir zorluğu olmadı bana sadece dikiş alınana kadar yumuşak gıda besleniyorsun.hatta bir tanesini ameliyatsız çekmişti doktor hiçbişey hissetmedim çekilirken de sonrasında da.gebelik durumun kesinleşsin biran önce hallet sonra zorluk çekme gebelikte parol falan etki etmeyebilir cunku.

Ben onlardan küçüğüm ya kendini beğenmişlik yapıyor. Bir de kayınvalidemin yeğeni onu ortaya atıyor. Ben çok umursamıyorum ama haksızlığı da sevmiyorum açıkçası. Kayınvalidem de çocukları arasında ayrım yapıyor, eşim de nasibini alıyor ilgisizlikten. Biraz Bu konuda sıkıntı yaşıyoruz. Lafın kısası kibirli ve cahille sohbete girmek çok zor.
Zaten sorun hep büyüklerde..büyük cocukların ağzın payını verirse..ayrım yapmazsa o zaman çocuklarda iyi olurlar kendi aralarında
[/QUOTE]
Aynen öyle gerçekten.

Bısey olmaz kuzucum bebek yerlesmedıkı daha🥰ıcebılırsın ,tutunduktan sonra ıcmemek daha ıyı ama.daha bızım sıpalar tuttuysa tüplerde gezıntıdeler.bende hıcbı hamılelık belırtısı yok ya.yıne basaramadık galıba🤣

Bat ı 1 2 şubat olanlar ne zAman test yapçak acaba 🙄
Benim bat 1 şubat
Köydeyim elimde test yok 😄
Hiçbir belırtımde yok
göğüslerim çok sönük🥴
Kasık ağrısı Hiçbirsey yok🙄
Umudum yok bu aydan
Gün aşırı 3 kez ilişki oldu sadece
Kimyasal oldum yılbaşında,
O yuzden döngüm değişti sanırım
Adetlerim normaldede gecikir, bu ay yine gecikecek sanırım
Ben adetimi bekleyeceğim

Canım daha önce operasyon geçirdin mi bilmiyorum ama hiçbir zorluğu olmadı bana sadece dikiş alınana kadar yumuşak gıda besleniyorsun.hatta bir tanesini ameliyatsız çekmişti doktor hiçbişey hissetmedim çekilirken de sonrasında da.gebelik durumun kesinleşsin biran önce hallet sonra zorluk çekme gebelikte parol falan etki etmeyebilir cunku.
Kuzucum az once ıyıce baktım kanadı ıltıhap olmus üst taraftakı 20 lik diş,antıseptık agrı kesıcı gargara sıktım,yarına kadar tuzlu su,gargara ıyıce dıkkat edeym gecmezse yarın dr angıdecegım.ıltıhaplanmıs malesef:KK43:

X