2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızçeler sizinle bende yaptığım şeyleri paylaşmak istedim sonuçta hepimiz aynı şeyi istiyoruz umarım bir faydası olur. Ben geçen Ocak ayında pozitifi gördüm ve görebilmek için yaptıklarım 3 ay önceden Folik Asit kullandım düzenli şekilde. Aynı zamanda yumurta büyümesini sağlayıp kalitesini arttırması için düzenli olarak arı sütü bal polen kullandım ben eğriçayırınkini kullandım. Kullandığımın 2. Ayı hamile kaldım. Bayadır deniyordum. Fakat Mart ayında bebeğimin kalbi anne karnında durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Belki sizlerede faydası olur diye yazmak istedim. Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın. Bir topan evlat hepimize nasip olsun inşallah 🙏🏻
Bende takip edicem .bu ay olmasa alayım bende😘

Canim bu mfk ürünleri için iletişimi kimle nerde kurdun ? Bende alsam diyorum. Aşılama felan öncesi bir deneyeyim.
Ben canım kendilerine yazdım..ama sonradan hiç yazmadan biliyordum ne alsam daha iyi..o kadar doktorun canlılarını izledimki artık biliyordum neyi kullanmak lazım.Mesela şimdi ilaçlara günde 2 defa diyor kullanın ama eskiden günde 1 defa diyordu..ve ben öyle hamile kalmiştım..bilmiyorum para içinmi diyor iki defa kullanın😏

Kızçeler sizinle bende yaptığım şeyleri paylaşmak istedim sonuçta hepimiz aynı şeyi istiyoruz umarım bir faydası olur. Ben geçen Ocak ayında pozitifi gördüm ve görebilmek için yaptıklarım 3 ay önceden Folik Asit kullandım düzenli şekilde. Aynı zamanda yumurta büyümesini sağlayıp kalitesini arttırması için düzenli olarak arı sütü bal polen kullandım ben eğriçayırınkini kullandım. Kullandığımın 2. Ayı hamile kaldım. Bayadır deniyordum. Fakat Mart ayında bebeğimin kalbi anne karnında durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Belki sizlerede faydası olur diye yazmak istedim. Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın. Bir topan evlat hepimize nasip olsun inşallah 🙏🏻
Bende folik asitle bu markanın arı sutunu kullandık.canim. ama hamilelik kısmet olmadı.

Bende 39 yaşındayım
11 yaşında Bi evladım var
İstanbul'da oturuyorum
Tekirdağlıyım
Yılın 3-4 ayını köyde geçiriyorum
3 aydır bebiş düşünüyoruz
Yılbaşında kimyasalım var
2 yıldır çalışmıyorum
Onun öncesinde full çalıştım

Yarışmacı arkadaşlara basarlar dılerım 😄🤭
Tekirdağ neresi canım

Hamılelıge karar verdıgım aydan berı 2,3 aydır dişime bişeyler oldu bebısler 20lıklerle alakalı bısey oldugunu dusunuyorum ama suratım kulagım asırı agrı yapıyo gozume bıle.ayda bır ıkı kez boyle olmaya basladı :KK43: saglam beslenme ve vıtamın takvıyesının etkılı oldugunu dusunuyorum.ama moralım bozuluyor ya hamıleyken artarsa dıye korkuyorum ama amelıyat olayındanda cok korkuyorum :KK43:
Bence hamilelikten önce dislerinle ilgili her sorunu gider canım çünkü bebek kalsiyumu almaya başlayınca belki dişlerin daha çok zarar görür senin sağlığın da önemli :)

Ben canım kendilerine yazdım..ama sonradan hiç yazmadan biliyordum ne alsam daha iyi..o kadar doktorun canlılarını izledimki artık biliyordum neyi kullanmak lazım.Mesela şimdi ilaçlara günde 2 defa diyor kullanın ama eskiden günde 1 defa diyordu..ve ben öyle hamile kalmiştım..bilmiyorum para içinmi diyor iki defa kullanın😏
Ya tabiki ticari herşey.

Ya canım ben sana durumumuzu anlatayim sen hangi ürün tavsiyesi ver.

Ben 27-28 günde bir düzenli adet olurum. Ama yumurtlamayı 17-19. Günde görüyorum. Yani yumurtlama üstünden 9-11 gün geçince adet oluyorum. Adetim hep kahverengi lekelenmeyle başlar 3-4 gün, sonra kırmızıya döner 8-9 gün sürer. Hormon testlerim normal değerlerde.

Eşimin testleri de normal değerde çıktı.

Ya tabiki ticari herşey.

Ben 27-28 günde bir düzenli adet olurum. Ama yumurtlamayı 17-19. Günde görüyorum. Yani yumurtlama üstünden 9-11 gün geçince adet oluyorum. Adetim hep kahverengi lekelenmeyle başlar 3-4 gün, sonra kırmızıya döner 8-9 gün sürer. Hormon testlerim normal değerlerde.

Kısacası canım sende benim gibi sebebsiz..benim eşimdede sorun yok o benimle birlikte kullandı takviyeleri.
Panacea bir tek bu ilaç günde 2 defa ikiniz kullanıcaksınız
Bee ikiniz için
Fodega ikiniz için
Advictor senin için
Adendo senin için yumurtlamayı gördükten sonra kullanıyorsun tutunması için
Athena yumurta kalitesi için
Azoperm eşin için
Minera alada bilirsin almayada bilirsin ben hala alıyorum magnezium var ikimizde kullanıyoruz

Ya tabiki ticari herşey.

Aa benmde öyle adetim 10. 13 günleri yumurtlama görüyorm yumurtlamadan 9 10 gün sonra lekelnme oluyor 4 5 gün sonra normal regli oda 5 6 gün sürüyor benmde eşimde testleri normal benm sadece amh biraz düşük 0.83 doktor gebeliğe engel değil dedi

Kısacası canım sende benim gibi sebebsiz..benim eşimdede sorun yok o benimle birlikte kullandı takviyeleri.
Panacea bir tek bu ilaç günde 2 defa ikiniz kullanıcaksınız
Bee ikiniz için
Fodega ikiniz için
Advictor senin için
Adendo senin için yumurtlamayı gördükten sonra kullanıyorsun tutunması için
Athena yumurta kalitesi için
Azoperm eşin için
Minera alada bilirsin almayada bilirsin ben hala alıyorum magnezium var ikimizde kullanıyoruz
Bu paket mi canim.

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-29-22-32-01-119_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-29-22-32-01-119_com.android.chrome.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 31
Aa benmde öyle adetim 10. 13 günleri yumurtlama görüyorm yumurtlamadan 9 10 gün sonra lekelnme oluyor 4 5 gün sonra normal regli oda 5 6 gün sürüyor benmde eşimde testleri normal benm sadece amh biraz düşük 0.83 doktor gebeliğe engel değil dedi
Benim amh bakılmadi canim.
İlcede yaşıyorum buradaki hastane bakmiyirmus.
Diğer hormonlarım normal çıkınca amh baktirmaya gerek oluyor mu ?

X