2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım sen ozaman çatlamayıda yakalamış olabilirsin iki ilişki olmuş
Ama 17 si aksam pık degıldı pıke cok yakındı 18 sabah ultra pıktı ogleden sonra ılıskı oldu 18 aksamı tekrardan yaptım tekrardan pozıtıfti 19 sabahı silik bak atayım

Eklentiler

• 3C69F270-3CBC-4D7D-8773-168EFEA111DB.png
    3C69F270-3CBC-4D7D-8773-168EFEA111DB.png
    692,7 KB · Görüntüleme: 49
Bat 3 subat demisin ondan sormak istedim canim
Test simdiden sonuc verirmi
Benim bat 2 subat
Bende 1i veya 31 ocak deneyim diye dusunuyodum
Yumurtlamadan 10-12 sonra çıkıyor testte döllenmeyle alakalı biraz ben çok böyle silik görüp regl olduğum için umutlanmıyorum biraz daha bekleyip yapın sizde bence

Kuzum ben bu ay ne parmakladım kendımı ne mememı mıncıkladım ne akıntıma baktım ne ates olctum hıcbısey yapmadım soyle bı dusununce barız aklıma sey gelıyor sadece , ıkı gece onceydı sanırım karnım kabız gıbı cok agrıdı afedersın tuvalete cıktım sonra o gecesı 2 gıbı yıne cok yogun agrısı cok oksurudgumden dıye düşündüm tek dikkatımı ceken bu oldu
Yarın ki testle daha netleşir İnşallah ama ben de net bi şekilde gördüm çok sevindim senin adına 🥰

Yanmayla usumeyke cok bellı olmaz kimisi hamıle oldugunu ogrendıgınde ıshal olur belırtırdır, kımısı kabız olur belırtıdır onun gıbı dusun kuzum
İnşAllah öyledir 12den sonra 6 günüm kalmış oluyor 4 gün kala yapsam çıkar mı 7 gün kala böyle silik çıktıysa çıkması lazım diye düşünüyorum

Benımde 2 subat ben dayanamadım bu aksam yaptım yarın sabah yapacagım gel sende benle bırlıkte yap
Valla demekkı gercekten kaostan beslenıyor bu yumoslar🤣🤣 yaa şaka bıtarafa cok sevındım senın adına ınsallah sabahta daha koyu bır cıft cızgı cıkar masallah dıyelım🌸🧿🐥😻

Operasyon tamamlandı D dra21 melisaa93 melisaa93 trıpte yapmadım gıttım guzelce zaten kpderımı severm sagolsun oda benı ,sohbet muhabbet ama annesı yıne kıtledı cıkarken yarında geleceksınız demı dedı🤣 bızde evet gelırız tabı neden gelmeyelım dedık😊😊 ama operasyon basarıyla tamam.haydı hayırlısı yaa benım yumosta kaostan beslenıyorsa tamamdır o iş🤣🤣🤣🤣

Ama 17 si aksam pık degıldı pıke cok yakındı 18 sabah ultra pıktı ogleden sonra ılıskı oldu 18 aksamı tekrardan yaptım tekrardan pozıtıfti 19 sabahı silik bak atayım
Olsun canım iyi değerlendirmişsin yinede bence saatleri bile iyi denk gelmiş 🙏🏻
Valla demekkı gercekten kaostan beslenıyor bu yumoslar🤣🤣 yaa şaka bıtarafa cok sevındım senın adına ınsallah sabahta daha koyu bır cıft cızgı cıkar masallah dıyelım🌸🧿🐥😻

Operasyon tamamlandı D dra21 melisaa93 melisaa93 trıpte yapmadım gıttım guzelce zaten kpderımı severm sagolsun oda benı ,sohbet muhabbet ama annesı yıne kıtledı cıkarken yarında geleceksınız demı dedı🤣 bızde evet gelırız tabı neden gelmeyelım dedık😊😊 ama operasyon basarıyla tamam.haydı hayırlısı yaa benım yumosta kaostan beslenıyorsa tamamdır o iş🤣🤣🤣🤣
boll kaoslar ozaman bebeğiiiiim🙈🙈🙈🥰

X