2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Valla demekkı gercekten kaostan beslenıyor bu yumoslar🤣🤣 yaa şaka bıtarafa cok sevındım senın adına ınsallah sabahta daha koyu bır cıft cızgı cıkar masallah dıyelım🌸🧿🐥😻

Operasyon tamamlandı @dra21 @melisaa93 trıpte yapmadım gıttım guzelce zaten kpderımı severm sagolsun oda benı ,sohbet muhabbet ama annesı yıne kıtledı cıkarken yarında geleceksınız demı dedı🤣 bızde evet gelırız tabı neden gelmeyelım dedık😊😊 ama operasyon basarıyla tamam.haydı hayırlısı yaa benım yumosta kaostan beslenıyorsa tamamdır o iş🤣🤣🤣🤣
Onemlı olan operasyonun tamam olması gerısını bosver 😂😂😂

İnşallah testte hata vb seyler yoktur yarın baska bı marka ile yapacağım ınsallah guzel haberler cıkar benden 🤗
Cnm bnım bu ay hiç göğüs hassasiyetim olmadı
Acı, sancı, şişme vs..
Göğsüm pöfff 🥴
O yuzden umudum yok
Yumurtlama mış bıle olabılırım
Senin oldumu göğüs ağrın?

Kızlar bir sorum var , bır kaç efektli ve efektsız foto atıyorum sıze @melisaa93 predıctor hak kazandımı sence @fnd_50 askım senı. Boyle belırsız seylerle rahatsız etmek ıstemem ama 😂benı bılıyorsun 😂
Kız sen test mi yaptın aaa var çizgiii bende bende ateş tablona bakarken bu kızın test yapma zamanı gelmiş dedim bende yarın yaparsın diye bekliyordum kuzuuu ayyy varsa havalara uçarım kız ekim annesimi olacan sen 💙💙💙

Belırtılerını say sımdııı hemen😊😊😊
Yaz kızım sayıyorum agır bır salgın bolca oksuruk halsızlık uyku halı 😂 kız hastalıktan basımı kaldıramadım kı daha hıcbı belirtim gok sadece ıkı gun once karnım cok agrıdı bı on bes dk fln gecenın bı yarısı ama uyku halındeyken akşama baska bısey gelmıyo

Cnm bnım bu ay hiç göğüs hassasiyetim olmadı
Acı, sancı, şişme vs..
Göğsüm pöfff 🥴
O yuzden umudum yok
Yumurtlama mış bıle olabılırım
Senin oldumu göğüs ağrın?
Soyle dıyim gecen ay o kadar gogus hassasıyetım oldukı devamlı karıncalanma sertlesme elektırık hıssı hassasıyet yazdım hatta dedım kesın hamıleyim fos cıktı tabı . Oyuzden bu ay hıc bakmıcam dedım suan baktım hıc hassasıyet yok dolu bıle degıller yanı

Kız sen test mi yaptın aaa var çizgiii bende bende ateş tablona bakarken bu kızın test yapma zamanı gelmiş dedim bende yarın yaparsın diye bekliyordum kuzuuu ayyy varsa havalara uçarım kız ekim annesimi olacan sen 💙💙💙
Askım yarın sabah yapacaktım ne olduysa kendımı aksam ısten gelınce test yaparken buldum 😂😂😂 yarın sabah predıctor yapacagım ınsallah cıkar amın amın amınnn

Eklentiler

• E222F8B1-2D08-424B-854C-B697442B7314.jpeg
    E222F8B1-2D08-424B-854C-B697442B7314.jpeg
    102,4 KB · Görüntüleme: 68
  • 641DF31F-7D0B-449E-BF2C-CA55096D113D.jpeg
    641DF31F-7D0B-449E-BF2C-CA55096D113D.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 65
Olsun canım iyi değerlendirmişsin yinede bence saatleri bile iyi denk gelmiş 🙏🏻

boll kaoslar ozaman bebeğiiiiim🙈🙈🙈🥰
Bıde pazar sonra kapanıs 😊yalnız tam ovu gunu hıc yatamadım malum nedenlerden dolayı ıns spermoşlar yerıne ulasmıstır🤣🤣daha napsın bu garıp 😝bu ay hepımız ekım anası grubu kuracaz haydı ha gayret dostlarım😍

Eklentiler

• 7B95D70A-FBD5-4BB4-A807-F28EDD38F5D0.jpeg
    7B95D70A-FBD5-4BB4-A807-F28EDD38F5D0.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 66
Benımde 2 subat ben dayanamadım bu aksam yaptım yarın sabah yapacagım gel sende benle bırlıkte yap

Yumurtlamadan 10-12 sonra çıkıyor testte döllenmeyle alakalı biraz ben çok böyle silik görüp regl olduğum için umutlanmıyorum biraz daha bekleyip yapın sizde bence

Tutucam inşallah 😢
Bence bekleyelim ya
En azindan son 4 gunu bekleyelim
Papatyamaviss Papatyamaviss
Yani 29undan itibaren yapalim

X