2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bıraktım şimdi kocam kendi oynuyor 😂 ama bi on top kaldırdım unuttum😂😂
Bir çok kadın hamile olduğunu bilmeden diğer çocuğunu kucağında taşıyor kaldırıyor indiriyor. Hatta karnı büyük kadınların bile diğer çocuğunu taşıdığını gördüm ☺️ Rahat ol canım

Bir çok kadın hamile olduğunu bilmeden diğer çocuğunu kucağında taşıyor kaldırıyor indiriyor. Hatta karnı büyük kadınların bile diğer çocuğunu taşıdığını gördüm ☺️ Rahat ol canım
Ya öylede bu olursa hani tam tutunması oluyor ys rahime ondan dolayı tedirgin oluyorum 🤦🏻‍♀️😂😂
Birşey olmaz canım ya. Zevkini çıkarmaya bak
Ya bilemedim ki inşallah etkilememiştir ya🤦🏻‍♀️ovulasyon sonrası 2. Gün

Aynen canım bilimsel yöntem çatlamadan sonra progesteron hormonu saşgılandığından vücut ısısı yaklaşık 0,5 derece galan yükseliyor ve yüksek seyrediyor adete kadar adette de düşüyor , gebelik varsa da yüksek seyretmeye devam ediyor. Ama ateş tablosunu ilk kez yapacaksan yumurtlamayı kaçırabilirsin bir ay düzgün yaptıktan sonra bir sonraki ay için fikir oluşturmuş oluyor. Çünkü yumurtlamadan sonra yükselmeye başlıyor.ama aynı xamanda akıntı ve ovülasyon testiyle de takip ettiğin takdirde daha garantilemiş oluyorsun.

Canımsın sağol Allah razı olsun ünşallah dediğin gibi olur önceki kullandığımda da 16 dan 22 ye dört güzel yumurta demişti doktor ama meğer sperm durumumuzda kötüymüş sonradan öğrendik , korkum büyük olanının yine kiste dönüşmesi. Dediğin gibi yapacağım bu sefer inşallah olur bu zahmetlerimiz sonucunda mükafatımıza değer olmazsa da sonraki ay deriz Allah büyük 🙏❤️

Canım ben de mantar için kullanmıştım fitili bayağı itmen lazım alaturka tuvalete oturur gibi yada yatakta bacaklarını açıp kaldırıp ve sabaha kadar da kalkmazsan iyi olur , adetten hemen sonra veriyorlarki yumurtalamana denk gelmesin diye zaten , ve kaç günlük ki fitilin benimki 3 günlüktü ben 2 kere yaptım sonra unuttum kaldı öyle teki 😂😂 o kadar akması da normal zaten akması lazım fazlalığının
Anladim benim ovulasyon hep degisiyor hatta bu ay trebdyoldn test aldm hala pik yok ya onlar bozuk ya ben😬 bakalm artk doktora takip yaptiririm bidahaki ay en iisi iice kafam karisti :KK43:

Kızlar o kadar şeyden korkup bebeğin tutunmasını engeller diye unutup bowling oynamayan geldim 😂 oyunun ortasında aklıma geldi😂😂😂
Bence olacağı varsa zaten oluyor. Birisi yazmı arkadaşı hamile olduğnu bilmeden ağırlık kaldırıyormuş. Bir başkası öğretmenmiş de çocukları kaldırıp durmuş vs. İçini ferah tut ama bundan sonra da dikkat et :KK66:

Of ilk defa böyle bişey yaşıyorum ya su gibi akıntı neden olur kızlar afedersiniz ama bildiğin çamaşırımda 1 avuç ıslaklık var ama su gibi ne koku ne bişey gece belim ve kasıklarım çok ağırdı antibiyotik kullanmıştım onunla alakalı olabilir mi yada gynoflor fitil
Benim yumurtlama zamanımda cok olur bu idrar kaçırır gibi ama bildiğin su yumurtlama zamanindamısın

X