2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tahminim bugunler yumurtlama bugun yarın pazar bu ay hiçbirsey yapmicam takipte etmicem dedim ama aa bugün yumurtlama günüm diyorum 😅 senin geldimi
yok canım bugün regl bitti benim haftaya yumurtlama haftası hangi gün olur bilmiyorum takip etmicem bir dolu bir boş şeklinde gidecem

0324451A-CE30-4187-A847-3344C3FAD1D2.jpeg
Kızlar Merhaba üstteki dün altdaki bugunki ovulyasyon testi yumurta çatlamışmı ne anladınız?Aslında dün ovulyasyon günümdü tarihle amma bilemedim şimdi ne yapmalıyım

Eki Görüntüle 3198271 Kızlar Merhaba üstteki dün altdaki bugunki ovulyasyon testi yumurta çatlamışmı ne anladınız?Aslında dün ovulyasyon günümdü tarihle amma bilemedim şimdi ne yapmalıyım
Daha öncesi yok mu? Çatlamış olabilir ya da bir kaç güne çatlayacakta olabilir.

Eğer öncesi yoksa 3 4 gün daha yap sanki yeni koyulaşıyor gibi geldi bana

Daha öncesi yok mu? Çatlamış olabilir ya da bir kaç güne çatlayacakta olabilir.

Eğer öncesi yoksa 3 4 gün daha yap sanki yeni koyulaşıyor gibi geldi bana
Yok ya ben yeni bakiyorum böyle. Bide ertesi gün vardi onu kaybettim o daha silikti. Yarinda yaparım yine atarım buraya biz dün değerlendirdik bugunde mi olmalıyız acaba?

Kızlar vucut ısısını ılla sabah uyanıncamı yoklamak gerek?Şimdi yokladım 36.9 gosterıyor.Ovıtrelle ıynemın 5cı gunumdeyım

Çarsamba kasık agrısı yogun akıntı vardı işte evde son bıtane ovu testı vardı( artık ates ve ovu takıbı yapmıcagm ıcın almadm) onu yaptm çarsamba gunu pikolmus gıbıydı.bıdada yapmadm ama akıntı devam edıyor.bence hala şans var yanı pazartesıne kadar degerlendırmeye devam.yok kuzu ya olacagı varsa merak etme olacak sonucta gun asırı degerlendırdık tum dr lr oyle dıyor demekkı emınler spermın 24-48 saat arası yasadıgına😊😘
Valla bendede akıntı bugüne kadar devam etti ama sabah kesildi o yüzden ben bir değerlendirebildim akıntı devam ettiği sürece umut var ama bencede kuzum 💓🌸

X