2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Askım takacazda etraf şerefşiz pis kalplı pis enerjılı adam dolu.Allah yolunda ıyı kalplı bırını bulsak takacagız ama malesef ıste bulamıyoruz

Bence pık oldumu o gun çatlıyor canm ama kesın bısey dıyemem tabıkı.3 seferdır takıp ettım ovulasyonla 12 gun sonrada adet gelıyor pıkten sonra
Normalde catlama ile bırlıkte 14 gun sonrq adet olunuyor benım catlamadan saydım oyle denk gelıyor ama mesela gecen ay 11.gunde oldum pık demek yumurtanın en olgun oldugu an demek degılmı catlamadan hemen oncekı halı en koyu olanı catlayıp o hormon yayılınca sılıklesıyo

Valla kuzucum benım yumurtlama agrım ve aşırı akıntım pik gunu oluyor o yuzden ben pık gunu yumurtladıgımızı dusunuyorum.

Valla kuzucum benım yumurtlama agrım ve aşırı akıntım pik gunu oluyor o yuzden ben pık gunu yumurtladıgımızı dusunuyorum.
Bu konuda benim de bir teorim var. Ben de pik olduğu gün ilişkinin mutlaka gerçekleşmesi gerektiğini düşünüyorum. İnternette bir sürü grafik inceledim ve hamile kalanların çoğu pik olduğu gün ilişkiyi yaşamışlar. Belki de onlarda öyle denk geldi şimdi bişi de demek istemiyorum ancak, benim fikrim de bu yönde. En yakın doktor kontrolüne gidecek kişi doktoruna sorarsa hepimizi aydınlatabilir

Bizde muska olayı çok yok işte sadece çok fazla düşük yaşayan kişiler takıyor, bu anneden gelen birşeymiş kız çocuklarına geçermiş o yüzden yapılıyor benim mesela kesin takmam gerekiyormuş

Ben boş gebeliğimi pikten bir önceki gün değerlendirmiştim tutmuştu

Pık gunu yumurtlama oluyor zaten lh hormonunun en tavan yaptıgı gun an , catlayınca lh de dusuyor ve o hormon ıcın yaptıgımız test silikleşiyor. Bu hormonla alakalı bısey. Atestede bu boyle yumurtlama gunu ates normal seyrınde 36.4 ise adet gectıkten cok bır ıkı kademe dusuyor 36.2 oluyor mesela lh nın en tavan yaptıgı zaman , ertesı gun 36.6 oluyor catlama etkısıyle lh dusuyor ve ates cıkıyor . Pik yumurtlama evet ama tuplere salınması ıcin de catlaması lazım 12-24 saat kadar kısa bı sure yasıyor zaten ozellıkle pık ve sılıklesınce ılıskı on numara olur oyuzden ben bu ay tam pık gunu oldu sılıklesınce degerlendıremedım yıne

Benım gecen ay pık gunu oldu tutmadı bu ayda sadece pık gunu oldu bakalım

Bende pik değerlendirebilcem ya ertrsi gün eşim nöbette çatlarsa değerlendiremeyeceğim bilmiyom artık çatlamayıda değerlendirssk iyi olurdu

Tsh değeri 0.01 çıktığı için gitmiştim doktora canım.kan testini tekrarladılar yine aynı çıktı ultrasonla baktılar çeşitli boyutlarda bir şeyler gördüler artık neyse. O şekilde teşhis koyup tedaviye başladı doktorum. Düşüklerin sebebi olabilirmiş bu değer. Sende de böyle bir risk varsa bir baktır bence

İnşAllah canım İnşAllah Bu şekilde öğrenmemin de vardır bir sebebi diyorum

Umarım o zaman yakındır hepimiz için

Eşim nöbette yarın bu akşam ve cuma değerlendirebilirim cumada bir işe yaragacağını düşünmüyom ya geç kalıyo
O zaman nasıp bebegım bende cok rahatsız oldugum ıcın tek degerlendırme oldu yanı napalım bakalım gorcez

Bebeğim ben bu tarz şeylere inanmıyorum. Muska,Cevşen,tesbih zaten dinimizde olan bir şey değil eski Türk dininden, şamanizmden kalma gelenekler. Sen rabbimin bize gönderdiği duaları oku kendini eşini evini okuyarak,dinleyerek koru bence Bismillahillezi ile başlayan dua tam bir kalkan onu sabah akşam oku canım rahatlayacaksınız.Google’dan devamına bakabilirsin.

Senin kafanı karıştırıp kendine muhtaç edecek. Para koparmak yada başka bir sebebi olabilir uzak durmak en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…