2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Cnm benim tsh 1,25 çıktı
Hormon tahlılerımı yeni yaptırdım

Genç kız iken Bı doktor demişti bna zehırli guatr dıye. Çok zaman geçti tabi ustunden

Bikaç gündür doğru düzgün giremiyorum üstten üstten hızlıca geçiyorum bütün sayfaları listeye eklenmek isteyen biri varsa beni etiketlesin lütfen

Merhaba doktorlardan vs takip ettiğim kadarıyla bhcg değeri yerleşmeden sonra artmaya başlıyor bence yine de umudunuzu yitirmeyin umutlanmayın da sadece reglim gecikmesini bekleyin inşallah hayırlısıyla hamilesinizdir

Senin kafanı karıştırmak için yapmış bence canım para koparmak icin. Enerjiye inanıyorum ben kötü enerjisi de size geçmiş olmalı. Sen bol bol dua et, kötüyü de düşünme

Canımmm kızlaar cok tesekkurler valla içimi rahatlattınız hepınızı sevıyorum M marilyn95 melisaa93 T TASUU

D dra21 kuzum senle bu kadarmı aynı oluruz yaa bende bugunu degerlendırdım yarını degerlendıremıcem kısmetse cumaya bıdahakı

Papatyamaviss sende degerlendırdın aslında zorluklar olmasına karşın kısmet oldumu tek atısta tutuyor canım ama sen cok ılac ıctın o yuzden saglıklı olması adına ınsallah saglıklı olacagı zamanda gelsın.gercekten yumurtlama gunlerı acayıp seyler olıyor ya kayınpeder rahatsızlanmıs nerdeyse degerlendıremıyorduk.bısey cıkmadı allahtan iyi olduda oyle degerlendırebıldık sımdı.ama gel bıde bıze sor nasıl oldu resmen zorla yarını degerlendıremıcem bende bakalım neler olacak gorecegız

Merhaba doktorlardan vs takip ettiğim kadarıyla bhcg değeri yerleşmeden sonra artmaya başlıyor bence yine de umudunuzu yitirmeyin umutlanmayın da sadece reglim gecikmesini bekleyin inşallah hayırlısıyla hamilesinizdir
Insalllahhh inşallah çok teşekkür ederim bu güzel telkin verici msjiniz için o kadar çok ihtiyacım var ki anlatamam iyi ki siz varsınız bi çoğunuzu tanımıyorum ama suna eminim çevremdeki insanlardan daha güzel moral veriyorsunuz başıma ilk defa böyle bi şey geldi resmen dedim hamilelik belirtisi çok ama çok acele ettim kan vermek için çok pişmanım ama ne fayda verdim artık bugün resmen kesildi lekelenmem 4. Gündü bugün eğer ki kanda yerleşmeden bi kaç gün sonra çıkıyorsa umut var demektir inşallah adet tarihimi bekleyip tekrardan test yapabilmeyi ve olumlu sonuç alabilmeyi nasip eder rabbim inşallah sabirsizligimi affetsin allahım

Böyle durumlarda tek bir doktora güvenme canım bence. Bir doktora daha git. Bir çok örnek var doktorun saçma teşhisleri ile alakalı. Bana yumurtalığında tümör var dedi yokmuş çikolata kistiymiş , anneme rahmi olmamasına rağmen o kısımda kist var dedi meğerse gördüğü idrar kesesiymiş. Kuzenlerime beyin tümörü var dendi yokmuş. Sen canını sıkma, dert varsa dermanda var. Başka doktorlara da gitmekte fayda var. Morali yüksek tutmak en önemlisi. Aburcuburda ara sıra kaçamaklar olabilir yine de pişman olacağın için uzak kalmaya çalış hep birlikte tüm zorlukları aşacağız

Yaaaa evet değerlendirdiğimiz günler bile aynıı inşallah tutar ya ikimizinde kuzum

Rabbım neylerse guzel eyler dıyıp teslim olmak ıstıyorum yoksa dusunsem cok ıcıme kalır

Öncelikle hamile kalamazsın denilene cok takılma başka bi doktora daha görün cünkü cok gordum gebelik olmaz denilip olanı.
Olur bebeğin Allah ın izniyle olumlu düşün doktor yumurtlama sorununu çözer zaten moral bozmak yokkk

İnşallah canım. Ya zaten imkansız da demedi şimdi adam. 3 ay deneyelim normal yolla hamile kalmanı olmazsa başka yollar deneriz belki bu ay yumurtlarsın dedi. Sanırım her ay farklı yumurtalıktan yumurtluyormuşuz. Geçen ay soldan yumurtlayamamışım mesela. Bu ay sağdan yumurtlama olanağım olabilir biraz önce bu geldi aklıma mesela. Sağ yumurtalığım çok daha düzgün duruyordu.

Ay bilmiyorum, insan birden demoralize oluyor. Sanırım mesajlarınızı görmeye ihtiyacım vardı, koşa koşa gelip yazdım. Sanki göğsüme öküz oturmuş gibiydim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…