Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kürtaj ve düşük işleminden sonra düzensizlikler ara kanamalar olabiliyormus. Belki adet sandığınız ara kanama mi ki ? Ben kürtajdan sonra 44.gün regl gördüm o zamana kadar hep kanamalarım oldu
Bilmiyorum ki 3 gün sürdü regl günnde başladı. Ayırt edemedim maalesef.
Tam bugün 2 ay oldu ama düşükten snra. Çok geriliyorum bişe var diye.

İnşallah teşekkür ederim siz şuan ne durumdasınız peki. Yakın zamanda mı oldu düşüğünüz
Ağustos ayında kürtaj olmuştum doktorum 2 adet dönemini gecirmemin uygun olduğunu belirtti ilk regl 44 gün sonra ikincisini 29.gün oldum. Sonra genetik bölümünden tromboli paneli testi yapıldı. 3 genim mutasyonlu çıktı. Bir sonraki gebeligimde karından iğne vurulmam gerekli biraz daha tedbirli ilerleyeceğiz.Kafamda bir şeyler netlesip çözümünü bulduğum için artık niyetine gireceğim yavaştan.Genetik testlerin sonuçlarını da baya bekledim biraz vakit kaybettim

Anladım. Doktorum bana genetik teste gerek olmadığını söyledi. Aslında bu sürede yaptırsam mı diye düşünüyorum. İnşallah en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik yaşarsınız hangi ildesiniz

Ilk kayıplarda aslında gerek duymuyorlar. İkiden fazla kayıplarda oluyor. Benim de tek yumurta ikizleri olduğu için. Kafam rahatladı ama şuan pıhtılaşmam var ona göre tedbirli gideceğim. Yaptırma imkanınız varsa öneririm zaten bir tüp kan alıyorlar 1 buçuk ayı buluyor sonucun çıkması.Ankaradayim ben siz :)

Benim bir de kimyasal olmuştu. Ama doktor onu düşükten saymıyor bunu düşük olarak görüyor. Bana da saçma geliyor tek kayıptan snra yapılsın işte 2.yi niye kaybedelim ki. Tedavi ile olmuştu sizin ikizler. Yoksa ailenizde fln mı var. Randevu olayı zor ama eğer alabilirsem ben de yaptırmayı düşünüyorm. Nisana kadar gebelik yok demşti en son doktor bu arada çıkar bari sonucum. Adanadayım ben de :)

Benim doğal yollarla olmuştu. Annemin kardesi de ikiz kesinlikle hatta aile planlaması tüm gebelik düşünenlere yapmalı bencede . Kayıplar yaşanmadan. Memleketlimsiniz bende ceyhanlıym aslen

Benim doğal yollarla olmuştu. Annemin kardesi de ikiz kesinlikle hatta aile planlaması tüm gebelik düşünenlere yapmalı bencede . Kayıplar yaşanmadan. Memleketlimsiniz bende ceyhanlıym aslen
Aaa kan çekmiş demek ki annem tarafından ben de Ceyhan lıyım
Aynen öyle ben de katılıyorum. Ama balcalı hastanesini biliyorsunuzdur. Orda şuan nasıl bir yol izleniyor onu bile bilmiyorum. Çalışan bir arkadaşımla konuşup durumu öğreneceğim test için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…