Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kızlar ovülasyon testim az önce bu şekilde çıktı pozitif oluyor değil mi ? Dünü değerlendirdik.2 günde 1 diyorlar ilişki için.Bugün şart mı acaba tekrar ilişki olması ? tavsiyelerinizi bekliyorum

Aslında planlama olmuyor yani evet istiyoruz ona göre ilişki günleri falan ayarlıyoruz bu döngü uzunluğu hani gecikti mi gecikmedi mi test mi yapalım diye regl dongumuzu takip ediyoruz
Anladım canım peki tedavi olanlar yok bu sayfada ozaman dr. Kontorline gidilip mi takip yapılıyor herkes kişisel kendine özgü yapıp değerlendiriliyor.

O kadar zor, yıpratıcı ki süreçler.
Benimde 20 küsür çıkınca bi heveslenmiştim, sonra olmaynca bi hayal kırıklığı.

Birde uzun olunca dahada yoruluyor insan.
Ins hamileliktendir o değerin.
'ne zaman netleşir gününe ne kadar var?r

5 günüm var regl tarihime. İlk gebeligimde 3 gün geçince öğrendim. 1 gün kala erken test yapmıştım negatifti sonra 33.günde pozitiflesti

Merhaba kızlar.
Ben 5 aralıkta 10 haftalık bebeğimi düşük yaptım.
Kanamam 15 gün civarı sürdü. Önce yoğun daha sonra azalarak bitti.
1 ocakta ilk reglimi oldum ve 3 gün sürdü. Hiç azalma fln olmadan birden bitti.
28 ocakta adet olmam gerekiyordu ve henüz olmadım 8 gün gecikti
Bu süreçte sadece 1 kez korunmasız ilişkim oldu 5 yada 6 ocaktı sanırım.
24 ocakta kan vermiştim betaya baktılar <2 çıktı.
2 gün önce evde de test yaptım negatif çıktı
Böyle bişe başına gelen var mı. Yani ilk adetim zamanında oldu ama bu neden gecikti. Doktor bekleyelim diyor. Korkuyorum bir sıkıntı çıkacak diye

Kürtaj mi olmuştunuz? Düşük ve kürtajdan sonra regl düzeni biraz fark ediyor

Kürtaj olmadm gerek kalmadı dedi doktor. Ama yine de tamamen temizlenmemiş. 2.adetinde de onları atacağını düşünüyorum dedi ama işte 2.yi olmadım
Kürtaj ve düşük işleminden sonra düzensizlikler ara kanamalar olabiliyormus. Belki adet sandığınız ara kanama mi ki ? Ben kürtajdan sonra 44.gün regl gördüm o zamana kadar hep kanamalarım oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…