Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç bir şey de hissetmiyorum nedense duygusal olarak. Sanki değilmişim gibi geliyor. Kan sonucu olmadan ikna olamayacağım herhalde.
3 test te pozitif diyor bebek. Hatta renk daha koyu olmuş bu sefer. Bebişin seninle. İnşallah sağlıklıdır.

3 test te pozitif diyor bebek. Hatta renk daha koyu olmuş bu sefer. Bebişin seninle. İnşallah sağlıklıdır.
Erken gebelik testleri pozitif ama normal gebelik testinde çizgi göremedim ben.
Bugün gelecek olan normal gebelik testlerini tekrar yapacağım. Onda da silik çıkarsa artık inanırım herhalde

Kızlar bugün tekrar erken gebelik testi yaptım. Sonuç böyle çıktı. (Bat yarın)
Öğle arasından sonra sağlık ocağına gidip kan vereceğim. Bakalım hayırlısı
Eki Görüntüle 3195990
hayırlı olsun canım sen hamilesin galiba ilk denemendi rabbim nasip edince oluyor işte sağlıkla gelsin

Erken gebelik testleri pozitif ama normal gebelik testinde çizgi göremedim ben.
Bugün gelecek olan normal gebelik testlerini tekrar yapacağım. Onda da silik çıkarsa artık inanırım herhalde
Çıkıcak inşallah içini ferah tut. Arkadaşım regline 4 gün kala erken gebelik testi yaptı aynı onunda senin gibiydi. regline 1 gün kala bugünkü gibi kan verdi acile gidip ve netleşti :)

kzılar regl 21 inde olması grekiyordu henüz daha olmadı ama 1 haftadır çok kasık agrım var buda olucagına işaret bugun yarın olur agrı kesici içmiştim o geciktirdi galiba hiç heveslenemiyorum bile

Kizlar biraz once tuvalete girdim kahverengi akinti geldi sonra ped taktim 1 2 damla yine gelmis ama bata 4 gün var acaba yerleşme olabilir mi ya moralim cok bozuk

Kizlar biraz once tuvalete girdim kahverengi akinti geldi sonra ped taktim 1 2 damla yine gelmis ama bata 4 gün var acaba yerleşme olabilir mi ya moralim cok bozuk
Ayyy hadi inşallah yerleşmedir. Böyle bat a 3-4 gün kala yerleşen çok olmuş okudum. Bekleyeceğiz eli mahkum bir kaç gün o halde, izle kendini.

kuzum ates hasta masta degılsen yanıltmaz dusuyorsa barız gelecektır muhtemelen aklında olsun , hayırlısı da olsun
@papatamaviss bence de gelir kandan negatifi gördüm iyi oldu. Ama bu belirtiler neydi anlamıyorum. İnşallah başka bi hastalık falan değildir . Yumurtlamadan bu yana sancı sızı geçmedi bende
Rabbimin bir bildiği vardır canım belki de erken davranmışsındır hayırlısı olsun inşallah
Rabbim ne verirse iyisini verir kuşum, ben yok kabul ediyorum sanırım büyük konuştum ama haftalar sonra öğrenenler de var belli olmaz
Benimde aynı böyle çıkmıştı
Seninle ateşimiz de aynı bizim
Üzülme canım bazen işte kendimizi dinliyoruz psikolojikde hissedebiliyoruz belirtileri
Bu kadar psikolojik belirtiyi kendim yaptıysam ben bakarak dağları delerim heralde bi kusmadığım bi de bayılmadığım kaldı geri kalan hepsini yaşıyorum. Memelerim hele öldürecek beni
Kızlar dayanamadım test yaptım ve pozitif vıktı inanamıyorum ellerim titiryo
Allahım o kadar sevindim ki rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla gelsin kuşummm
Kızlar bugün tekrar erken gebelik testi yaptım. Sonuç böyle çıktı. (Bat yarın)
Öğle arasından sonra sağlık ocağına gidip kan vereceğim. Bakalım hayırlısı
Eki Görüntüle 3195990
Ay harika ilk ayında senin de di miii

Daha önceden olur muydu hiç? Yerleşme oluyor böyle çok okudum örnek. Üzülmeeee
güzel dilekleriniz icin çok teşekkür ederim kızlar hepinize toplu yazmak istedim şuan hastanedeyim kan verdim
Bize de bildir mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…