Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haber veririm ama moralim cok bozuldu😔😔cok ümitliydim
Kızum bu ay bende 22 gunde adet oldum hayatımda ılk defa.galıba korunmuyoruz dıye bılmıyorumkı dr a sordum 7 gun erken veya gec arada sırada olabılır sorun teskıl etmez dedı.moralını bozmamaya çalıs bende cok canım sıkılmıstı ama elımızden bırsey gelmıyor malesef..

Kızum bu ay bende 22 gunde adet oldum hayatımda ılk defa.galıba korunmuyoruz dıye bılmıyorumkı dr a sordum 7 gun erken veya gec arada sırada olabılır sorun teskıl etmez dedı.moralını bozmamaya çalıs bende cok canım sıkılmıstı ama elımızden bırsey gelmıyor malesef..
Haklisin hayırlısı artık o kadarda cok belirtim vardi

İçinizi ferah tutun . Acilde bi kan verseniz aslında daha iyi olur
Bugün kan verdim 800 çıktı, keseyi gorene kadar dış gebelik ihtimali var ama simdilik biraz rahatlayabilirsin dedi kadin dogum doktorum. Acildekiler korkutmus bu kadar dusukken degerler kesin dış gebelik diyemeyiz normal olabilir dedi. Bir hafta sonra kontrole gitcem bakalim o zaman kesin belli olmus olur kese varsa belli olur zaten olmazsa da tedavisini olmaya başlarım en kötü 😊

Kızlar selam bir kımyasal gebelık ıle yıne karsı karşıyayım. Once Dış gebelıkten şüphelendi Karından ultrasonla baktı suanlık dıs gebelık yok beta verelim dedı ve baktıkki değer yerle bır olmus. 231 den ıkı gunde 28 e düşmüş. Kanama yok akıntı yok agrı yok . Başlar bır ıkı gune kanaman dedı. Dedık bu ıkı oldu nasıl önüne gecebılırız . Esıme sperm testı vermesını soyledı. Tekrarlanan Kımyasal gebelikler sperm kalıtesınden kaynaklanıyor çoğunlukla bı baktıralım dedı. Ona gore tekrar konusalım dedı. Eylülden berı folık asıt kullanıyordum artık kullanma uc ay yeterlı kullanım dedı. Gynositol alıp kullanayımmı yumurta kalıtesını atttırmak ıcın dedım o bır vıtamın ve hıc bır yan etkısı yok kalıteyi arttırır kullan dedı. İşte boyle . Hiç üzülmedim hayırlısını dılerım hep rabbımden sağlıksızdı değerler bellıydı dıs gebelık olmadığına sukur ettım. Vardır rabbımın bır bıldıgı🙏 Umarım en yakın zamanda guzel saglıklı gebelıkler gecırırız cümlemiz❤️
Bana da dış gebelik olabilir dediler keseyi görmeyi bekliyorum. İnan ki dis gebelik dediklerinden beri ağlıyorum. Kimyasal olsa da uzulurdum ama en azindan gebe kalabildigime sevincektim de dis gebelikten korkuyorum zarar vermesin diye. Insallah allah isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip eder. Sperm kalite sorunu bizde de var vitamin kullanmasi faydali olcak esin içinde, aklinizda olsun 😊 ari sutu bal propolis, keçiboynuzu pekmezi ve erkekler icin olan vıtamınlerden kullanmanizi tavsiye ederim, esimin testlerde degerleri yukseldi çünkü bunlardan sonra.

Canım 27 çıktı düşükmü değer ki ya 2 gün gecikti adetim doktorum 4 gün sonra tekrar kan verin dedi ❤️
Canım ben adetin 2. Günü 9 la öğrendim stres yapma takip et değerin kaç olduğu değil iki günde en az %66 artması önemli demişti doktorum içini ferah tut bebişin seninledir 🙏

Kızlar selam bir kımyasal gebelık ıle yıne karsı karşıyayım. Once Dış gebelıkten şüphelendi Karından ultrasonla baktı suanlık dıs gebelık yok beta verelim dedı ve baktıkki değer yerle bır olmus. 231 den ıkı gunde 28 e düşmüş. Kanama yok akıntı yok agrı yok . Başlar bır ıkı gune kanaman dedı. Dedık bu ıkı oldu nasıl önüne gecebılırız . Esıme sperm testı vermesını soyledı. Tekrarlanan Kımyasal gebelikler sperm kalıtesınden kaynaklanıyor çoğunlukla bı baktıralım dedı. Ona gore tekrar konusalım dedı. Eylülden berı folık asıt kullanıyordum artık kullanma uc ay yeterlı kullanım dedı. Gynositol alıp kullanayımmı yumurta kalıtesını atttırmak ıcın dedım o bır vıtamın ve hıc bır yan etkısı yok kalıteyi arttırır kullan dedı. İşte boyle . Hiç üzülmedim hayırlısını dılerım hep rabbımden sağlıksızdı değerler bellıydı dıs gebelık olmadığına sukur ettım. Vardır rabbımın bır bıldıgı🙏 Umarım en yakın zamanda guzel saglıklı gebelıkler gecırırız cümlemiz❤️
Geçmiş bitmiş son olsun inşallah canım.
Biran önce sağlıklı gebelik nasip olsun dilerim. ❤🤲

Kızlar bugün tekrar erken gebelik testi yaptım. Sonuç böyle çıktı. (Bat yarın)
Öğle arasından sonra sağlık ocağına gidip kan vereceğim. Bakalım hayırlısı 🙂
Eki Görüntüle 3195990
Oh oh süper çifter çifter geliyor bebişler hadi gözün aydın olsun sağlıkla ilerlesin 😍

Canım ben adetin 2. Günü 9 la öğrendim stres yapma takip et değerin kaç olduğu değil iki günde en az %66 artması önemli demişti doktorum içini ferah tut bebişin seninledir 🙏
İnşallah çok teşekkürler canım gelişmelerden haberdar edicem 3 gün sonra yeniden kan vericem❤️

X