Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tut tut bu sorular bitmicek çünkü en azından bizde stresimizi soran meraklılardan atalım
bende ılk baslarda sorar ederler dıye demedım hep konusu geldı acıldı fln he dedım korunmuyoruz Rabbım ne zaman verırse artık henuz soran cıkmadı bu konusmların ustune

Kızlar selam bir kımyasal gebelık ıle yıne karsı karşıyayım. Once Dış gebelıkten şüphelendi Karından ultrasonla baktı suanlık dıs gebelık yok beta verelim dedı ve baktıkki değer yerle bır olmus. 231 den ıkı gunde 28 e düşmüş. Kanama yok akıntı yok agrı yok . Başlar bır ıkı gune kanaman dedı. Dedık bu ıkı oldu nasıl önüne gecebılırız . Esıme sperm testı vermesını soyledı. Tekrarlanan Kımyasal gebelikler sperm kalıtesınden kaynaklanıyor çoğunlukla bı baktıralım dedı. Ona gore tekrar konusalım dedı. Eylülden berı folık asıt kullanıyordum artık kullanma uc ay yeterlı kullanım dedı. Gynositol alıp kullanayımmı yumurta kalıtesını atttırmak ıcın dedım o bır vıtamın ve hıc bır yan etkısı yok kalıteyi arttırır kullan dedı. İşte boyle . Hiç üzülmedim hayırlısını dılerım hep rabbımden sağlıksızdı değerler bellıydı dıs gebelık olmadığına sukur ettım. Vardır rabbımın bır bıldıgı Umarım en yakın zamanda guzel saglıklı gebelıkler gecırırız cümlemiz

Canım hakkında hayırlısı, Rabbim bizler için en güzelini bilir

Maşallah maşallah annesi büyümüşte, sağlıkla gelsinsağlık ocakları ögleden sonra kan almıyor diye biliyorum canım.

Kızlar bugün tekrar erken gebelik testi yaptım. Sonuç böyle çıktı. (Bat yarın)
Öğle arasından sonra sağlık ocağına gidip kan vereceğim. Bakalım hayırlısı
Eki Görüntüle 3195990
Hadi gözünaydın canım çoook sevindim gerçekten. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…