Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benimde yumurtlama 8 ocaktı dün regl oldum bence bi test yap

Gebelik varsa eğer teste yansıyacak kadar olmuştur artık

Aynen kuzum bende böyle düşündüm en iyisi ben Perşembe günü son kez test yapayım o zamana kadar ateşimde durumu anlatır zaten nasılsa. Kız ben bu ay çok iyi değerlendirdim nerdeyse her gün yapacaktık daha ne olsun

hayırlısı olsun de yapacak bişey yok 6 aydır negatif görüyorum alıştım artık
Benim çevremde çocuğu bir süre olmayan yakın bir tanıdığım vardı onur boyunca korktum ya benimde olmazsa insanlar böyle uzerse diye onun için daha çok kısa ama nasıl bir piskolojikman etkilendiysem o korku gidemiyor

ne kadar süredir deniyorsunuz malesef aylar gectikce dış cevrenin baskısı artıyor
O yüzden ben kimseye söylemedim. Eşimle anlaştık. Olursa olur olmazsa önümüze bakarız dedik. Bu süreç zaten stresli geçiyor özellikle anne adayları için, bir de her ay "var mı bişi, yok mu bu ay bişi vs. gibi" cümleler duymak istemiyorum.

canım bizde düşünmüyouz diyoruz ama soruları bitmiyorki niye düşünmüyorsunuz bi tane yapın bi doktora git kontrollerini yaptır yok gören soruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…