Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesinlikle katılıyorum bende korunmayı biraktigimda hazır değildim eşimin ısrarıyla bıraktık baktım negatif görüyorum sürekli daha da çok istemeye başladım

Kizlar predictor mi yoksa kaset test mi daha iyi
Ben kaset test yapmıştım ilk bat önce önce bir şey çıkmadı 1 saat sonra silik çıktı. Bat geçince bi daha yaptım baya kırmızı güvenmedim predictor aldım onda da kırmızı çizgi bence para vermenize gerek yok kaset test alın. Eğer bat bi hafta önce test yapmak istiyorsanız o zaman predictor alın

Oyle yapayim o zman teşekkür ederim

Ayyy annem çok inanıyorsun ama üzülme olmazsa olmayadabilir falan diyor ama ben yarın kan vericem testi yaparım negatif çıkar diye korkuyorum. Kesin mi bozuk mu düşünmektense kan vercem

Ayyy annem çok inanıyorsun ama üzülme olmazsa olmayadabilir falan diyor ama ben yarın kan vericem testi yaparım negatif çıkar diye korkuyorum. Kesin mi bozuk mu düşünmektense kan Ayyy annem çok inanıyorsun ama üzülme olmazsa olmayadabilir falan diyor ama ben yarın kan vericem testi yaparım negatif çıkar diye korkuyorum. Kesin mi bozuk mu düşünmektense kan vercem
Bende baktım şimşi yazacaktım sana test yaptın mı diye bence var canım hamilesin sen

Ay bence bebiş olabilir öyle gibi geldi.

Dün sırt bel kasık agrisindan uyuyamadim dogru duzgün istahimda kesildi bisey yoksa bile bu ay adetim baya agrili mi gecicek anlamadim bu kadar erken agrimazdi adet olacagimda vücudum bana oyun mu oynuyo ki

Yaaa üzümlü kekim ne güzel yazmışın. İnşAllah sağlıkla huzurla kavuşursun bebişine en kısa zamanda hayırla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…