Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hayırlı pazarlar hepinize, hamişleri canı gönülden kutluyorum. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah🤲 adet olan arkadaşlar üzülmek yok, yola devam, her şeyin vakti zamanı var❤️❤️adet bekleyen arkadaşlar inşallah kıpkırmızı çift çizgi görsün inşallah 🤲🤲🤲
Sizi bilgilendirmek istedim. Biliyorsunuz geçen ay kimyasal yaşadım. Aktif kanamayı adet başlangıcı sayarsak tam 7 gün normal düzenimde adet oldum, ilk kanı gördüğüm günü sayarsak 9 gün. Normal karın ağrısı yaşadım 2. Gün. Normalde de öyle olur. Uygulamaya göre dün yumurtlamaydıki akıntım dünden beri çoğaldı.
Rabbim ne kadar güzel yaratmış vücudumuz sağlıksız olanı kabul etmediği gibi kendini temizleyip yeni sürece hazırlıyor❤️❤️

@smgsmgsmg hiskolikk hiskolikk kiiizzz hamiş oldunuz bizi unuttunuz valla nasılsınız hamilelik nasıl gidiyor

Canım cuma günü Yumurtlamaya göre 6+1 dim. Kese ve yolk sacı gördük. Aslında bebeği de görmemiz lazımdı doktor. Çarşamba günü tekrar çağırdı kalp atışı için.. Hepinizden dua istiyorum. Rabbim sizlere de en yakın zamanda hayırlı bebekler nasip etsin

Merhaba herkese, benim ilk testim 125 ikincisi 360 cikti kizlar. Acilde ilk bana senin betan niye yukseldi ki hic anlamadım, yumurtalarda sekil bozuklugu var denildi. Dış gebelik olma ihtimali yuksek dediler. Ilk öğrendiğimden beri sevinemiyorum. Degerlerim cok mu kötü. En son sat 18 Aralık. Ama hic 28 gunde bir regl olmam hep duzensizdir ve otuz günün uzerindedir. O nedenle haftasini da tam kestiremiyorum. Bu degerler icin ne dersiniz. Artışı kotu mü

Merhaba herkese, benim ilk testim 125 ikincisi 360 cikti kizlar. Acilde ilk bana senin betan niye yukseldi ki hic anlamadım, yumurtalarda sekil bozuklugu var denildi. Dış gebelik olma ihtimali yuksek dediler. Ilk öğrendiğimden beri sevinemiyorum. Degerlerim cok mu kötü. En son sat 18 Aralık. Ama hic 28 gunde bir regl olmam hep duzensizdir ve otuz günün uzerindedir. O nedenle haftasini da tam kestiremiyorum. Bu degerler icin ne dersiniz. Artışı kotu mü
İki gün sonra böyle arttıysa güzel, başka vermedin mi? İyi bir kadın doğuma gitmelisin bence... Acildeki ne bilmiş hemen...

Gayet sağlıklı bir artış

Gayet güzel artmış neden böyle bişey dedilerki bence kadın doğuma gözük

Kızlar bu full beyaz artımed test mıydı sahte olan.
Mavi olan dunku testım beyaz olan bugun ki. Cuma sabah beta 231 di. Idrarı damlatırım gıbı çıkardı t. Bugun yaptığımda kuruduktan sonra cok cok sılık çıktı bozuk mu sahte mı bu test ya. Sız sahte artımed dıyodunuz ya bu beyaz olan mı onlar ?

Eklentiler

• 5264BC91-C867-4474-9D1B-55DFAFA512D3.jpeg
    5264BC91-C867-4474-9D1B-55DFAFA512D3.jpeg
    56,9 KB · Görüntüleme: 71
  • 576D29FA-CC56-4C05-AD44-620A8F7C9BF6.jpeg
    576D29FA-CC56-4C05-AD44-620A8F7C9BF6.jpeg
    88,8 KB · Görüntüleme: 69
Mavi olan dunku testım beyaz olan bugun ki. Cuma sabah beta 231 di. Idrarı damlatırım gıbı çıkardı t. Bugun yaptığımda kuruduktan sonra cok cok sılık çıktı bozuk mu sahte mı bu test ya. Sız sahte artımed dıyodunuz ya bu beyaz olan mı onlar ?
Belkide ikisininde beta algılama derecesi farklıdır o yğzden böyle çıkmıştır. Başka testin yok mu

Bilemedim ki mavi olan erken gebelik falan değil dimi ? Beyazdada çizgi gözüküyor ama daha silik belkide mavi daha hassas algılayan bi test diye düşündüm
Yok canım erken gebelık degıl kaset test benım bugune kadar aldıklarım hep malıydı . Bugun daha once hıc gıtmedıgım bı eczaneden aldık malum pazar nobetcı dıye boyle cıktı ıcındekıler şansıma

Yok canım erken gebelık degıl kaset test benım bugune kadar aldıklarım hep malıydı . Bugun daha once hıc gıtmedıgım bı eczaneden aldık malum pazar nobetcı dıye boyle cıktı ıcındekıler şansıma
Yarın bunla tekrar dene bakalım bi koyuluk olacak mı. Eğer koyulursa beta algılaması daha yüksek demektir

İki gün sonra böyle arttıysa güzel, başka vermedin mi? İyi bir kadın doğuma gitmelisin bence... Acildeki ne bilmiş hemen...
Pazartesi yeniden vericem kan, ama oyle dediklerinden beri sanki gunler geçmiyor
Gayet güzel artmış neden böyle bişey dedilerki bence kadın doğuma gözük
Valla inanın bilmiyorum, kac yıldır bekliyoruz hevesimiz de kursagimizda kaldı sanırım degerler yükselip kese görene kadar tam sevinemeyecegiz

Pazartesi yeniden vericem kan, ama oyle dediklerinden beri sanki gunler geçmiyor

Valla inanın bilmiyorum, kac yıldır bekliyoruz hevesimiz de kursagimizda kaldı sanırım degerler yükselip kese görene kadar tam sevinemeyecegiz
İçinizi ferah tutun . Acilde bi kan verseniz aslında daha iyi olur

Mavi olan test bende onunla ögrenmiştim çok hassas bulabilsem yine ondan alırım

X