Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de ağrım olurdu adetten bi hafta önce başlardı ama bu baya değişik bi göğüs ağrısı yanması. Elletmiyor biri daha çok ağrıyor bu arada anlamadım

Sen sabırlısın bilmiyorum bu ay 4/4'lüktü yaptığım her şey eğer olmazsa hormonlarıma baktırıcam doktora gidip
Bende Ocak ilk denememdi olmadı. Adet oldum bugün adetimin son günü
Adetin 3. Günü hormonlarım İçin tahlil yaptırdım hepsi çok iyi çıktı sadece prolaktin (süt hormonu) normalde 6-29.9 olması lazımmış benimki 40 çıktı bende korktum daha ilk aydan önlemimi alayım ne varsa diye yarın İçin kadın doğumdan randevu aldım bakalım. Doktor kızar belki ilk denemede olmadı diye niye geldin der

Benim de yumurtlama tarihim 11 ocaktaydı yumurtlama akıntım geldi ama testlerde hiç pik görmedim. Akıntım geldiği günden 3 gün sonra göğüs ağrısı başladı ve kasıklarımda ağrı da var yumurtlama oldu mu olmadı mı ne oldu anlamadım

Eklentiler

• F135B25B-DD0B-4C8F-84C3-04D770405D3E.jpeg
    188 KB · Görüntüleme: 78
Valla canım daha önce artımed kullanmıştım mavi renkti ama bu freely markaydı bu attıkların doğrumu bozuk çıkan testlermi bazen sohbetlere dahil olamıyorum gün icinde cocukla uğraşmaktan
Ben de freely kullandım benimki de mavi idi. Ben buradan firmaların böyle aldatmaca yaptıklarını düşünüyorum. Mallarının içine ucuz bozuk testleri de kattığını düşünüyorum
Bakın benim maviler freely
Sirius2023

Eklentiler

• 20230107_112210.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 59
  • 20230107_112425.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 66
canım gecen ay benimde bu testlerden almıştım mavi cizligi ama artimed yazıyordu

Canım prolaktinin düzene girmesi için ilaç iste mutşaka o da gebeliği zorlaştırır, ayrıntılı sor doktoruna

Canım prolaktinin düzene girmesi için ilaç iste mutşaka o da gebeliği zorlaştırır, ayrıntılı sor doktoruna
Evet araştırdım canım öyle yazıyor arkadaşım da aynı şekilde yüksek çıkmıştı hatta onun 150 çıkmış doktora gittiğinde korkacak bşy yok demiş ilaç vermiş 1 hafta iç düzene girecek demiş aynen dediği gibi de oldu arkasına hamile kaldı bende bi korktum hemen randevu aldım gitmişken iyice bi bakınayım dedim bilerek de adet sonrasına randevu aldım

İlk deneme de olsa bence hormonlarımıza baktırmamız gerekiyor

Maşallah, sağlıkla gelsin bebişin Valla nasıl bir şans var anacım sende 1 güne değerinin maşallahı var, kaset test ne yapsın t de göstereceğim diye c nin kırmızılarını da t ye harcamış

Maşallah, sağlıkla gelsin bebişin Valla nasıl bir şans var anacım sende 1 güne değerinin maşallahı var, kaset test ne yapsın t de göstereceğim diye c nin kırmızılarını da t ye harcamış
Sagol canim güldürdün beni testin son kullanma tarihi geçmiş ya Aralık 2022 yazıyordu 5 liralık test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…