Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok erken yapmışın zaten olsada çıkmaz bence
Predictor diye marka ile denedim. 6 gün önceye kadar kesin sonuç yazıyor üstünde kutunun. Battan geriye doğru sayınca bugün 6. gündü. Bilemiyorum ki nasip, ama ben sanki artık hamile değilmişim gibi düşünmeye başladım testten sonra. 24 Ocak tarihinde yapıcam testi, o güne netlik kazanır.

Umutlanmamak en doğrusu varsa da sürpriz olur

Doğum günün kutlu olsun canım inşallah bir kaç gün sonra alırsın en güzel hediyeni

Kuzum günaydın bende negatifimi aldım geldim . Cok erken yaptıgımız icin cıkmıyordur umarım

Maşallah kucağına almak nasip olsun inşallah

Valla bende çift çizgi olayını saldım ovülasyon testlerinde bu ay innovita aldım yasmin kullanıcam bir aylık diye onuda yapmadım. Kafam daha rahat olduğunu anladım doğaçlama olsun herşey. Sadece ateş ölçtüm. Benimde muayeneler de doktor yumurtalar iyi diyor ama ovülasyon tek çizgi diğeri silik senin gibi.

Doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı senelere ve herşey gönlünce olsun canım inşallah.

Kuzum günaydın bende negatifimi aldım geldim . Cok erken yaptıgımız icin cıkmıyordur umarım

Erken daha
Benimde BAT sizlerle aynı biliyorsunuz. Ben daha bekliyorum test için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…