Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aslında bu şekilde yapan çok var. Direkt 8.haftada gidiyorlar.
Bende önceki zamanlarda duyuyordum kızlar hemen gitmeyi düşünmüyor tuhafıma gidiyordu. Ama insan birşeyler yaşamadan öğrenemiyor. Keseyi görmek için bekledim ilk gebelik diye heme gittim öyle olunca zamanda geçmiyor. Daha fazla stres yapıyor insan bu sefer dayanmak istiyorum.

Eki Görüntüle 3193839

kızlar baksanıza bu bozuk mu sayılıyor? yıkadım geçmedi, sabah yaptıp ateşim vardı beklemeden bırakıp yerime gittim 15 dakka sonra falan baktım boyleydi yıkadım geçmedi
İnşallah vardır bugün bir test daha yapta net olsun sonra kan verirsin canım.❤

Regl olmama 5 gün var ve dayanamadım bugün doğum günüm diye bir de gaza gelip erken gebelik testi yaptım ancak negatif çıktı. Elimde 1 kaset testim kaldı, sanırım onu da regl olmam gereken gün yapar denerim ve sonucum belli olur herhalde gebelik var mı yok mu net diye. Galiba yok gibi :/

Çok erken yapmışın zaten olsada çıkmaz bence

Yani adet bitişi hemen yumurtlayanlar var aslında ama tabi yerleşti etti derken en erken döngünün 16-17. Günü belli olur hemen adet bitimi yumurtlarsan adetin 3 gün sürüyorsa mesela. Ama benim adete 10-12 gün var
Benimde adet bitimi hemen olmuyor ve suan reglime 10 gün falan var batlar aynı seninkiyle göğüs ağrılarım adet olmadan önce de 10 gün önceden başlardı şuan da da var aradaki farkı anlayamamıştım ondan sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…