Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benım 24 saatte catlıyor genelde kuzum bu akşam catlması gerekır yanı bakalım aksamkı teste
Çatlarsa tutar zaten inşallah kuzum çatlamazsa yarın yine yap bugünde ilişki dicemama sorununuz. Var diye bişe diyemiyorum ben olsam piklerin hepsini degerlendiririm o zaman çatlama gününe gerek kalmaz

valla canım benimde önceki aylarda tutmadı bir boş bi dolu gittim yine olmadı bu ay yumurtlama haftası 5 gün ful degerlendirdim buda tutmazsa ne yapacam bilmiyorum artık
Mobil uygulamanın doğurganlık için gösterdiği 10 günü sadece 4 gün değerlendirdik. Boşluklu olarak.

Öncesi ve sonrası günlere dikkat etmedim.

5 gün full çok zor ya.

Kız bugün pik bu yumurta sabaha çatlar sen mecbur bugünde kocana yanaş

Kız allah seni biz daha erken genişlesin dedikte olmadı
sus sus dun o yanasmıstı bugunde ben sansımı deneyyım artık napalım mecbur melegim can bende asırı kotuyum ama olmaz demıyorum bak

Merhaba kızlar size bir şey danışacağım.7 aydır bebek istiyoruz eşimle,adetlerim düzenli Sayılır ama 5-6 gün geciktiği oluyordu bazen.
doktora gittim Aralık ayında Klomen ve ovitrelle verdi çatlatma iğnesi oldum.O ay tutmadı.Ocağın başında tekrar çatlatma iğnesi oldum yine olmadı.Eşimin de sperm testi olumlu.Benim de yumurtam çatlıyor ama döllenme işlemi olmuyor.Doktor benden ne rahim filmi istedi ne kan testi istedi direk Klomen ve iğne verdi.Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim,nasıl bir yol izliyorsunuz?

Yapmadım bebeğim çünkü geçen ay da böyle oldu lekelenmeler oldu ama doğru dürüst adet gelmedi, bu ay da yine kahve lekelenmeler oldu birkaç gün önce ama hepsi o.. Yoruldum ya noluyor anlamıyorum
Canım doktora git hormonal bir oynama olmuş belliki. Anlatmıştım sanki sana daha önce, sadece kahve lekelenme ile 2 ay geçirdim gittim bir aylık adet düzenlemek için yasmine başlattı. Gecikme 3. Ayda aynı şeyi yaşayıp iyice üzülme diye söylüyorum.

Ben yine bugün test yaptım ama artık Umutlarım kayboldu çizgiyi bi görüyorum bi görmüyorum ama artık bu ay benim için iptal
Benim testte aynı böyleydi dün sabah. Görüyor gibiyim görmüyor gibiyim filtreyle gölge görüyorum ama bu bir şey ifade etmiyor regl bekliyorum karnımda biraz ağrıyıp geçiyor. Karmaşık zor oldu bu ay sonu

Eklentiler

• 2CA6CED9-D357-467B-8DE2-3E1608A9C330.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 61
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…