Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İmkansız canım 1 tnar yumurta var büyük pazartesi gittim duruyordu. Hem 15 de çatlasa ateşim yüksek olurdu hep düşük gittikçe düştü
tabloya göre konuştum ben ama doğru büyük ihtimal dün çatlamıştır çünkü ateşin düşüp yükselmiş benimde ateşim kademeli arttı bariz bi artış olmadı 🥰

Ben çok anlamıyorum da benim ateşim baya yükseldi basıyor kapak çizgisi adet olunca düşülen mi ? 36,55 benim çok değil mi
Kapak çizgisi yumurtlama gerçekleştikden sonra programın çektiği çizgi canım adet gelene kadar ateş yüksek seyrediyor adete yakın ateşde düşmeye başlıyor

Neyse Mervenur277 Mervenur277 bize umut oldu sağolsun düşük ateşlede oluyormuş 😂 8. Günden sonra düşük ateşlilerin varsa yükseliyor demekki
canım benimde hep düşük çıkıyordu kademeli arttı yinede bariz bi artış olmadı hep 0,20 0,10 0,30 artışlar oluyor hatta pozitifbiri pozitifbiri arkadaşımızında ateşi hep kademeli gitmişti aşırı artış yoktu hatırladığım kadarıyla

Kızlar ya iki üç gündür sanki boğazımda bir düğüm var gibi başka nasıl tabir edilir bilmiyorum. Böyle bir belirti duyan oldu mu ? Reglime 5 gün kaldı bugün. Dün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı

X