Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım benimde hep düşük çıkıyordu kademeli arttı yinede bariz bi artış olmadı hep 0,20 0,10 0,30 artışlar oluyor hatta @pozitifbiri arkadaşımızında ateşi hep kademeli gitmişti aşırı artış yoktu hatırladığım kadarıyla
Kız el birliğiyle psikolojimi düzelttiniz😂
Var kuzucum bak hatta 20 bile değil galiba 😂😂
Yarın ateşim yükselirse umutlanıcam kız bende😂 bak ateşim bugün düştü yarında yükselsinde acaba yerleşme düşüşümüydü diye düşünelim😅

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-18-07-47-53-513_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_2023-01-18-07-47-53-513_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar buralarda birisi yazmıştı ocean mummy kullandım 3 ay sonra hamile kaldım depolarım da çok iyi çıktı diye. Malum ben de 3 ay korunma sürecindeyim ondan aldım. Belki bir eksiklik bile etkiliyordur araştırmak isterseniz diye size de yazayım dedim. İçinde 400 mg folik asit de var. Ayrı almaya gerek kalmaz hem fiyatı da 109 lira
Bende aylardır onu kullanıyorum kadın dogum doktorum onu önermişti kuzuö

Kız el birliğiyle psikolojimi düzelttiniz😂

Yarın ateşim yükselirse umutlanıcam kız bende😂 bak ateşim bugün düştü yarında yükselsinde acaba yerleşme düşüşümüydü diye düşünelim😅
birbirimize destek için burdayız canım bizi bizden başka anlayan yok en yakınlarım bile sizin kadar beni anlamamıştır 🥰

Yaaa o kadar haklısınki😍 aklımıza takılan herşeyi burada çok rahat sorabiliyoruz iyiki burası var
ilk gebeliğimde de gurbumuz vardı bızım burdan cıktık bulusmalar oldu vs 5 sene oldu hala 21 kadın aynı grupta konusuyoruz bırlıkte buyyuuttuk bebelerımızı

ilk gebeliğimde de gurbumuz vardı bızım burdan cıktık bulusmalar oldu vs 5 sene oldu hala 21 kadın aynı grupta konusuyoruz bırlıkte buyyuuttuk bebelerımızı
Hepimiz hamiş çıksakta öyle bir grup açsak ya anneler grubana gitmektense kendi grubumuz daha güzel olur😍 balım bide sana şey sorucam ben tahmini adetime perioda yes yapıyorum ki ateş tablom genişlesin ama genişlemiyor neden olabilir

Hepimiz hamiş çıksakta öyle bir grup açsak ya anneler grubana gitmektense kendi grubumuz daha güzel olur😍 balım bide sana şey sorucam ben tahmini adetime perioda yes yapıyorum ki ateş tablom genişlesin ama genişlemiyor neden olabilir
bılemedım onu bende genısletemedım bı nalet seyyııı :KK70:

X