Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr günaydın. Son 6 gün kaldı.
Sormak istediğim, tempolu yürüyüş ve pilatesin falan bi zararı olur mu sizce varsa gebelik ? Cok ikilemde kaldım 10-15 gündür hiç spor yapmıyorum ne olur ne olmaz diye

sen bugunun atesını dunku ıle aynı gır cızgıyı ceksın , bak goruyorsun ufak bı hastalık vs bıle nasıl etkılıyor
Aynen canım fırlayınca ateşin çatlamıl dedim bende sorun var dedim valla 36.2 ateşle yumurtlamamı olur dedim. Tamam kuzum girim bi sıkıntı olmaz demi zaten 3 defa ölçtüm bir 36 bir 36.1 birde 36.2 çıktı

Kuzum sen rahatsız falan mıydın ya da ilaç falan aldın mı belki onlar etkilemiştir... Şu yum öncesi 3 ateşini discard etsene(1,4,6,7 ocak ateşlerini)
Canım ben klomen tedavisş görüyorum iki gün önce gittim doktora 16mm dedi pazartesi. Salı çarşamba cuma ilişki dedi sonra beklemeye geç dedi

Kızlar küsmeside iyi degilmi benimki küsmüyor bende zaten gülmeye yer arıyorum hic ciddi kalamam yani çok büyük kavgaların sonunda bile küsemedigimiz için işler daha çok büyüyor keske kusebilsekte o an kavga uzamasa 🤧
bizimki küstüğü için kavga büyümüyor köşesine cekiliyor o ara da da ben zaten yumuşuyorum 😅

Kuzum sen rahatsız falan mıydın ya da ilaç falan aldın mı belki onlar etkilemiştir... Şu yum öncesi 3 ateşini discard etsene(1,4,6,7 ocak ateşlerini)
Şimdi nasıl bugünüde 36.2 girdim ama kapak çizgisi çekmedi

Eklentiler

• 9CA7311F-D75D-4E8E-9A23-6A1C72A7B69D.png
    9CA7311F-D75D-4E8E-9A23-6A1C72A7B69D.png
    162,1 KB · Görüntüleme: 32
iyi dedi doktor ama kasık ağrım için ultrasonla baksın istedim kist falan görünmüyor dedi ama sonra bir anda şurada bir kist dedi yumurtlama sonrası boşalan folikül içine kan doluyomuş kanamalı kist diyoruz önemli değil dedi yani yumurta atılmış. Yumurtlamadan bu yana 5-6 gün geçti kese zaten görünmez olsa bile di mi? Yani bebek yok olabilir ama di mi dedim olabilir bilemeyiz adetinin 3. Günü gel dedi moralim bozuldu biraz
Ben iyi diye biliyorum doktoruna da sor bence
i

iyi dedi doktor ama kasık ağrım için ultrasonla baksın istedim kist falan görünmüyor dedi ama sonra bir anda şurada bir kist dedi yumurtlama sonrası boşalan folikül içine kan doluyomuş kanamalı kist diyoruz önemli değil dedi yani yumurta atılmış. Yumurtlamadan bu yana 5-6 gün geçti kese zaten görünmez olsa bile di mi? Yani bebek yok olabilir ama di mi dedim olabilir bilemeyiz adetinin 3. Günü gel dedi moralim bozuldu biraz

i
Kötü bir şey dememiş ki neden moralin bozuldu

Sen çizgi çekmesine takılma. İlişkilerini yap beklemeye geç dediyse doktorun, bekle bakalım ama ölçmeyi de bırakma. Bilemedim kuzum ilaç tedavisi etkileyebilir mi ateşi...
Canım ben klomen tedavisş görüyorum iki gün önce gittim doktora 16mm dedi pazartesi. Salı çarşamba cuma ilişki dedi sonra beklemeye geç dedi

imagination forever imagination forever cano biz adetten sonra gün aşırı denedik yumurtlama gününün öncesi yumurtlama ve sonraki gün üst üste denedik sonrada akışında denedik oldu. Eşimin hiç umudu yoktu çok yordun beni ne kalite bıraktın ne güç dedi :KK70: hiç umudu yoktu, olunca çok şaşırdı ama kimyasal oldu. Ben sana dedim diyor şimdide 🤦🤦

bugun baslayım ozaman bende :))) işimi şansa bırakmak ıstemıyorum bu ay.ahh erkekler :KK70:

Her gun olmasada ıkı gebelıgımdede ıkı gun yaptık bı gun esım nobette oldugu ıcın yapamadık. Bır ay boyunca hep böyleydi ve gına geldı artık ama ıkısındede hamıle kaldım
tamam bu ay bende ıkı gunde bır ınsallah yapacagım bır aksılık olmazsa ❤

Kızlar ya hamile olanlara bakıyorum hep ateşleri yüksek gidiyor çatlamadan sonra kapak çizgiside daha yüksek ateşe çekiliyor benim niye kapak çizgim hep 36.25 civarı oluyor böyle ateşi olup hamilelik yakalayanda görmedim çok modum düştü ya. Geçen ayki kapak çizgimde 36.25 ti
Çatladıysa bugün neden düşük çıktı kuzum ateş ben anlamıyorum yüksek çıkması gerekmiyormuydu
bebişlerimbu ates olayından ben anlamıyom ya,bu ay bıraktım zaten ates mates kafayı takmıyım dıye:bırkac gune ne olacak bakıp gormek lazım ateste tecrubelılerın yorumunu merak edıyorum

Sen çizgi çekmesine takılma. İlişkilerini yap beklemeye geç dediyse doktorun, bekle bakalım ama ölçmeyi de bırakma. Bilemedim kuzum ilaç tedavisi etkileyebilir mi ateşi...
Adetten beri doktor kontrolğnde oldugum için 15inde yumurtlamadıgım kesin canım çünkü 1 tane yunurtam büyüdü baksana döngümün kaçıncı günğmdeyim. Çatladıysa pazartesi akşamı çatladı çok agrım oldu diger günü de şeffaf akıntım beyaz ve koyuya döndü canım. Bunkadar geç yumurtlamada ne kadar saglıklı olur bilmiyorum artık adetim yaklaştı yani

X