Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya düşün basit seylerden küsüyorlar bide ciddi bişey olsa vay halimizeee
Kızlar küsmeside iyi degilmi benimki küsmüyor bende zaten gülmeye yer arıyorum hic ciddi kalamam yani çok büyük kavgaların sonunda bile küsemedigimiz için işler daha çok büyüyor keske kusebilsekte o an kavga uzamasa

Küsse de bir görsen. Bende konuşmak istiyorum konuşulmuyor. Sonra barışıyorsun konu kapanıyor çözülmüyor

Olur kuzum birlikte büyüyoruz birlikte öğreniyoruz gerçekten hep öyle. Allahım huzur, mutluluk, sağlık versin

kızlar asıl pık bugun resmen dunkude bosa gıttı ya uzuldum sabahkı atesım tamamen hastalıktan malesef cok kotuyum
Şu hastalıklar yakamızı bırakmıyor ki nasıl bir süreç nasıl senelerden geçiyoruz anlamadım çok hastalanmaya başladık ben hastalık ne bilmezdim Şuan yine aynı fena gribim oğlum da öyle. Toptan geçmiş olsun

Kızlar birşey sormak istiyorum adetim uzadı ve az oluyor diye doktor duphaston verdi 2 gündür kullanıyorum ama benim adetim kesileceğine daha çok arttı bu normal mi ?

evde en son ben kalmıstım gelıyordu hıssedıyordum yanı ama bugun ve gece tam olarak geldı dıyebılırım parol ıctım sadce ama fenayım zor calısıyorum

cok hastayımm fundıııım cokkkk sabahkı atese bak 37.2 cıktı ıcım yanıyor
Oy kurban çok geçmiş olsun bilirim bilmem mi kurtulamıyoruz gördüm yazdım tablona. Ben de günlerdir aynı hastayım baksana ateşim inmek bilmiyor bu hastalık virüsler de etkiliyor işte bence bizim hamile kalma olayını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…