Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım İnşallah

Kızlar ya hamile olanlara bakıyorum hep ateşleri yüksek gidiyor çatlamadan sonra kapak çizgiside daha yüksek ateşe çekiliyor benim niye kapak çizgim hep 36.25 civarı oluyor böyle ateşi olup hamilelik yakalayanda görmedim çok modum düştü ya. Geçen ayki kapak çizgimde 36.25 ti

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-18-07-47-53-513_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 36
Yoo benim de hamile olduğum ay 36.25 ti kapak cizgim

Merhaba benim adetlerim düzenli değil evlendikten sonra düzenim yerine oturmadı. 32-33-35-40 gunlerde olan biriyim. Son iki ay 32-33 şeklinde geldi reglim. Eşim eylulun sonunda varikosel ameliyatı oldu değerleri ne durumda henüz bilmiyorum.
Belirtilerime gelirsekte mide yanmam oluyo ara ara ama yediklerimin dokunduğunu düşünüyorum. Kendimi yorunca bel sırt ağrım kasık ağrım oluyor. 24 yaşımdayım bu yaşıma kadar ilk defa bu ay göğüs ucum acıyor. Göğüslerim şişer acırdı ama ucu ilk defa bu şekilde. Dokununca veya biraz sıkınca parçalanmış gibi acıyor. Ve affedersiniz gazım çok var. Ikınınca da yumurtlama akıntısı gibi geliyor akıntım. Normalinde de renksiz kokusuz şeffaf geliyor. Açık yazdığım için özür diliyorum düşüncelerinizi merak ediyorum adet günüm bugün gösteriyor uygulamam

Ben çok anlamıyorum da benim ateşim baya yükseldi basıyor kapak çizgisi adet olunca düşülen mi ? 36,55 benim çok değil mi

Herkesın vucut sıcaklıgı kendıne genel bı su derece olmalı dıye bısey yok csnım benım

Hadi bakalım hayırlısı olsun bugünü hallettiysen tamam yarın ki ateşinden belli olur çatladıgı
Napayım canlarım oluyor boyle bazı bazı , bunlar bızım ıyı gunlerımız epey toparlandık eskıye gore teşekkür ederim

Varsa test ile cıkar yapabilirsin canım

Dolu dolu derken tam olarak neyi kastettin açar mısın

ay canım ya benim eşimde yengeç trip inat tripleri bitmiyor cok şükür ki çok uzatmıyor en fazla 1 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…