Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• 20230118_060300.jpg
    20230118_060300.jpg
    158,3 KB · Görüntüleme: 68
ya bende hiç o pozisyonu yapamadım olmuyor ya agrı oluyor yada biz beceremiyoruz 😒
İki tarafın da ayakları yerdeyken de deneyebilrsiniz. Vucudunuzu yataga yaslayabilirsiniz belki karın aşağı çekme yapıyordur yerçekiminden:)
90 derece durusanız evet olabılıyor ama sız kafanızı bulundugunuz yere yatarak egrılesın oyle zevk alırsınız bence ben o sekılde pozısyona gecınce ıyı hıssedıyorum
Heyt bee Aslan Ayşem tarifte :KK70: ama doğru söylüyor.

İki tarafın da ayakları yerdeyken de deneyebilrsiniz. Vucudunuzu yataga yaslayabilirsiniz belki karın aşağı çekme yapıyordur yerçekiminden:)

bu ay olmazsa bi dahakine öyle denemeye calışacam cünkü çok duyuyorum bu şekilde hamile kalanı bata 4 gün kaldı inş gerek kalmaz😅🙏

sez olunca ıyıce hıssedılıyor bıde ama bu sekılde ok yanı :KK70:

Aynen bugün yada yarın regl olurum artık.Dün son testimi yaptım negatifti bende artık regli bekleyim diye almadım,hiç belirtimde yok ☺️ Ateşim de zaten ne düştü ne yükseldi muhtemelen geceye doğru regl olucam.
agrın varmı ben regl olmadan bi gün önceden sinyalları veriyor hafif kasık agrısı başlıyor bende bilerek test almadım son güne kadar almıcam tutacam kendimi 😅

ya düşün basit seylerden küsüyorlar bide ciddi bişey olsa vay halimizeee 😅
Ben Başak burcuyum ilişkinin olgun mantıklı tarafıyım 😂 bir kez ciddi kavga ettik o zaman o kadar delirtti ki beni cam çerçeve indirdim.ilk kez bu hale gelince bir anda kuzu gibi oldu.bazen beklemedikleri gibi davranmakta işe yarıyor

X