Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahahahha kız Allah iyiliğini versin iyi güldüm ya 🤭🤭 bizde eşim istekli biri olunca hiç ben yanina gitmezdim bugün yumurtlama oldu diye o yüzden takip etmiyordum pek🤭 iki günde bir olsun dedi kendisi sonraki ay 1 hafta dayandı öyle sonra yine her gün ilişki oldu ama benim ilk gebelikte her gün ilişkiyle oldu :KK70: eşimde varikosel olmasına rağmen tutmuş yani bir de böyle şeyleri kendisi de çok merak edip araştırıyor şöyle olucak böyle olucak demem regl günü gelir oldu mu der yumurtlama dönemi yumurtladin mi sen der 😂😂 hayırlısıyla tekrar nasip olsun inşallah ne diyelim ☺️😂😂🙏🏻
Ay ne güzel 😂 en azından olayın bilincinde. Benim eşimde yumurtlama bitti diye olayı bitirdi 😂 geçenler kaş göz yapıyorum sen yumurtladın uyu hadi diyor 😂😂

Ben de anneme söyledim sakın kimseye söyleme daha adet günün bile gelmemiş demişti. Sonra her gördüğüne kızım hamile biliyor musun diye diye duyurdu heyecandan 😂 sonuç keseyi bile göremedik
Ah bu anneler 😂 söylemesek kızarlar söylesek sabredemiyorlar 😂 Allah başımızdan eksik etmesin

Önceden vardı ilk bebeğimde önce sonra ben normale döndüm canım çok şükür bitkisel tedavi gördüm sonra çok kontrole gittim öyle bi sorunum kalmadı kanda test yaparken detaylı muayene yaptı kist filan rahimde yumurtalarda hiçbi sorun yok dedi
Bitkisel ne kullandınız?

Evet bizde düşündük ama hepsi az kredi kullandırıyor millet cimer e şikayet etmiş herhalde büyük firmalar falan ancak tamamına katlanacak yine şaşırmadık yani olsun bizim de kısmetimiz vardır bir yerde ben her gün bakıyorum ama yine evlere internetten
Elinizde birikmiş paranız varsa toprak alın icara verin. En azından bir miktar para gelir. Hem günden güne toprakta değerleniyor ve ev gibi zaman geçtikçe yıpranmıyor ☺️

Elinizde birikmiş paranız varsa toprak alın icara verin. En azından bir miktar para gelir. Hem günden güne toprakta değerleniyor ve ev gibi zaman geçtikçe yıpranmıyor ☺️
Aynen kuzum bizde öyle yapıyoruz antepteyim ben para oldukça bir de yer buldukça ev yerine fıstık tarlası alıyoruz toprakta fıstıkta değerleniyor çünkü baya

Bitkisel ne kullandınız?
Çakşır kökü suyu içtim geç yumurtlamam olurdu adetlerim düzensizdi hep çok sorun çekim pcos yüzünden Çakşır duyu içince o ay 4 büyük yumurtam gelişti ovi testi kullandım yumurtlama zamanı doktor kontrolüne gittim 4 tane çatlamaya hazır büyük yumurtam olduğu söylendi ovi testi 4 gün boyunca pik oldu 5. Gün çatladı o ay hamile kaldım sonra doğumdan sonr yani doktorlara kontrole gittim pcos yüzünden mucize gibi hiçbir şeyim yoktu reglim bile 30 31 günde bi gelmeye başladı bekarken 2 3 ay olmadığımı biliyorum

Aynen kuzum bizde öyle yapıyoruz antepteyim ben para oldukça bir de yer buldukça ev yerine fıstık tarlası alıyoruz toprakta fıstıkta değerleniyor çünkü baya
Yani bana bu dönemde ev almak hiç mantıklı gelmiyor. 1,5 2 milyon şu anda evler. 600 700 bin civarına büyük bir toprak alınıp kiraya verilse ev kirası gibi getirisi olur

Evet bizde düşündük ama hepsi az kredi kullandırıyor millet cimer e şikayet etmiş herhalde büyük firmalar falan ancak tamamına katlanacak yine şaşırmadık yani olsun bizim de kısmetimiz vardır bir yerde ben her gün bakıyorum ama yine evlere internetten
Bende sürekli bakıyorum valla canım inşallah dediğin gibi bizede nasip olur🤲🏻

Kizlar selam, bat 20 ocak, dayanamayip az once test yaptim silik cizgi goruyorum ama siz de bakar misiniz?

Eklentiler

• 3AC87A5E-A552-4D4F-BB1F-6AB9435F359C.jpeg
    3AC87A5E-A552-4D4F-BB1F-6AB9435F359C.jpeg
    61,7 KB · Görüntüleme: 67
Çakşır kökü suyu içtim geç yumurtlamam olurdu adetlerim düzensizdi hep çok sorun çekim pcos yüzünden Çakşır duyu içince o ay 4 büyük yumurtam gelişti ovi testi kullandım yumurtlama zamanı doktor kontrolüne gittim 4 tane çatlamaya hazır büyük yumurtam olduğu söylendi ovi testi 4 gün boyunca pik oldu 5. Gün çatladı o ay hamile kaldım sonra doğumdan sonr yani doktorlara kontrole gittim pcos yüzünden mucize gibi hiçbir şeyim yoktu reglim bile 30 31 günde bi gelmeye başladı bekarken 2 3 ay olmadığımı biliyorum
Bende de pcos var. Bunu 1 defa mı içtiniz, nasıl kullandınız?

X