Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de Bat 24 Ocak. Hayırlısıyla olsun inşallah.

Merhaba.. ikiside olabilir.. yumurtlama gününüzden eminseniz 14 gün sonra test yapsanız gebelik varsa çıkar..tabi gebelik belirtileri ile adet öncesi belirtiler nerdeyse aynı.. ayırt etmek çok zor..

Bencede testle devam et ateş çok stres bence.çatlamadan sonra testi işini de bitirip beklersin oh mis

Valla artık önemli dönemlerime geldim o yüzden bir tek buraya giriyorum fazla yere bakmamaya çalışıyorum kafamı oyalıyorum başka şeylerle ve hayırlısı diyorum bizim için canım

Kızlar benim bu dönem yumurtlama işi 3 gün erken oldu şaştım kaldım ovülasyon testi sayesinde iki kez değerlendirdik ve normalde yumurtlama kanamam olurdu o da olmadı bu ay ve akıntım da fazla olmadı azdı 1/2 gün sürdü bitti, bir sıkıntı yoktur inşallah ?

Ah kuzum. Profesyonel destek alsan, bir psikologla konussan? Hiwell diye bir app var ordan terapi ayarlayabiliyorsun kafana uyan bir psikologla. Cocuk yapma konusunda degil ama baska konular icin konusuyorum ve iyi geliyor.
Bana da çok dediler git ilaç verir belki daha kolay toparlarsın diye ama ben kullanmak istemediğimden gitmedim. Terapiye de aynı şekilde gitmem dedim. Neden bilmiyorum hazır değildim galiba

Valla ya test yapsan bi dert yapmasan ovülasyon gününü görüyorsun ama streste yaptırıyor insana değişik
Hiç sorma gerçekten şaşırdım vücudumuz her şeyden hemen etkileniyor mesela diyet spor ve mutluluk olduğunda erken yumurtlama oluyor ama stres üzüntü yeme içme olduğunda geç yumurtlama.:) ama yine de ovülasyon testi iyidir neyse ki 1 ya da 2 gün öncesinden belli ediyor sadece çatlama anını göstermiyor Allah'tan :)

ben yarın sabah bı olcerım su ıkı uc gun yukselınce bırakıcam olcmeyı bugun ovude yaparım kankam oyle gıtcem

Kızlar aranızda illa ki daha önce gebelik yaşayan vardır bir şey danışmak istiyorum. Makat ağrısı yaşadınız mı belirti olarak gaz sancım makata vuruyo vajina girişine vuruyo bazen

bildiğim kadarıyla 18 olunca catlıyorlar bugün inanılmaz bi agız kuruluğu var bende bu belirtimidir yoksa bişeymi dokundu sürekli su içiyorum midem yanıyor
Belirtiler içinde okudum canım ben tek belirtin bu mu var mı başka birşey gögüs hassasiyeti felan benimde midem yanmıştı hamile iken ve vajinada yanma olmuştu kaç günün var ateş tablon yok mu senin kuzum

Kızlar aranızda illa ki daha önce gebelik yaşayan vardır bir şey danışmak istiyorum. Makat ağrısı yaşadınız mı belirti olarak gaz sancım makata vuruyo vajina girişine vuruyo bazen
Canım makat agrısı yaşdıgım zaman adet geliyor bende ama sende her zaman olmuyorsa bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…